Pronet’in virali rekora koşuyor

Yaz geldiğinde tatil sezonu başlar; herkes sahillerin yolunu tutar. Peki geride bırakılan evlerin başına neler gelir? Pronet’in “Musibet – Biletini Kestik” adlı virali, işte bu sorunun cevabının üç hırsızın ağzından eğlenceli bir dille masaya yatırıyor.
Grey İstanbul ve Batesmotelpro tarafından güvenlik çözümleri sağlayıcısı Pronet için hazırlanan viralde, Musibet adındaki hırsız üçlüsü, sahipleri tatilde olan bir eve giriyor ve ortalığı birbirine katıyor. Hırsızlar yalnızca evdeki eşyaları çalmakla kalmıyor, 3D TV’de keyifle film izliyor, dolaptaki kıyafetleri tek tek deniyor, ev sahibinin özel fotoğraflarına bakıyorlar. Normal şartlarda ev sahiplerini çileden çıkaracak bu görüntüler, kullanıcılara tempo tutturacak eğlenceli bir rap performansı eşliğinde sunuluyor.

Yayınlandığı ilk günde 200 bine yakın kişi tarafından izlenen viral, “Tatildeyken aklınız evde kalmasın, evinize Pronet baksın” mesajını veriyor. #AklımEvdeKalır hashtag’i üzerinden kampanya, sosyal medyada da kullanıcıları şaşırtmaya devam edecek. 

KAMPANYA KÜNYESİ

Musibet – Biletini Kestik
Reklamveren: Pronet
Reklamveren Temsilcileri: Yiğit Yiğiter, Melda Bilal, Merve Türköz, Erhan İdiz
Reklam Ajansı: Grey İstanbul
Kreatif Direktör: Engin Kafadar
Yaratıcı Proje Lideri: Görkem Yeğin
Yaratıcı Ekip: Korcan Yavuz, Ömür Cedimağar, Deniz Dülgeroğlu, Berk Gül, Deniz Yenihayat, Taner Ardalı
Ajans Marka Ekibi: Elifsu Serin, Melis Erduran, Başak Engin
Ajans Prodüktörü: Selim İpek
Prodüksiyon: Batesmotelpro
Yönetmen: Ali Kaan Dinç
Görüntü Yönetmeni: Oktay Başpınar
Müzik: 3K1A Prodüksiyon

{youtube}3-5xQ36hDdY&feature=youtu.be|450|280{/youtube}

İLGİLİ HABERLER