PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvurular başladı

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) bu yıl ikincisini düzenleyeceği PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvurular 11 Ekim Perşembe günü itibarıyla başladı. PRİDA’ya başvurular 23 Kasım Cuma gününe kadar sürecek.

İletişim danışmanlığı sektöründeki şirketleri çatısı altında buluşturan İDA’nın ikincisini düzenleyeceği PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvurular 11 Ekim Perşembe günü başladı. İDA’nın iletişim danışmanlığı sektörünün Türkiye’nin toplumsal kalkınmasındaki rolünü göstermek, paydaşlarına kattığı değerin bilinmesini sağlamak ve yeni projelerin üretilmesini teşvik etmek amacıyla ilk kez geçen yıl hayata geçirdiği PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvurular 23 Kasım Cuma günü sona erecek.

PRİDA İletişim Ödülleri’nde ‘Stratejik İletişim’, ‘Pazarlama İletişimi’, ‘Dijital ve Sosyal Medya’, ‘Özel Ödüller’, ‘Sürdürülebilir Başarı Ödülleri’ ve ‘İletişim Emektarları’ olmak üzere 6 ana başlık altında 35 kategoride başvuru yapılabiliyor. Ödül programında bu sene Sürdürülebilirlik Akademisi ve UNICEF Türkiye Milli Komitesi’nin değerlendireceği özel kategoriler de bulunuyor.

Başvuran projeler yaratıcılık, uygulama ve sonuçlarına göre değerlendirilerek her kategoride en yüksek puanı alanlar PRİDA heykeliyle ödüllendirilecek. Projelere katkıda bulunan herkese ayrıca dijital PRİDA rozeti verilecek.

 

İLGİLİ HABERLER