Philips’te iki yeni atama

 

Dünyada 125, Türkiye’de 86 yıldır faaliyet gösteren Philips Türkiye’nin Marka ve Entegre İletişim Müdürü Rengin Erdinç olurken, Philips Aydınlatma’da aynı görevi Ebru Bilge üstlendi.

2007 yılından bu yana Philips’te pazarlama ve iletişim alanında çalışmalara imza atan Bilge, Türkiye’nin yanı sıra Ortadoğu’nun da Marka ve Entegre İletişim Müdürlüğü görevini sürdürecek.

Rengin Erdinç (Philips Türkiye Marka ve Entegre İletişim Müdürü) hakkında:

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden lisans ve yüksek lisans derecesi bulunan Rengin Erdinç, profesyonel yaşamına 16 yıl önce başladı. Kurumsal iletişim ve pazarlama alanlarında uzmanlaşan ve ödüllü projelere imza atan Erdinç, sırasıyla İnci Holding, Arya Sponsorluk, Doluca, De Beers, Diversey, DuPont Türkiye, Chemours şirketlerinde Kurumsal İletişim Müdürlüğü yaptı. Rengin Erdinç yeni görevinde Philips Türkiye’nin Marka ve İletişim Müdürlüğü görevini üstlenecek.

Ebru Ertan Bilge (Philips Aydınlatma Ortadoğu ve Türkiye Marka ve Entegre İletişim Müdürü) hakkında:

Louisiana Eyalet Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Ebru Ertan Bilge, profesyonel yaşamına 17 yıl önce başladı. Kurumsal iletişim ve pazarlama alanlarında uzmanlaşan ve ödüllü projelere imza atan Bilge, yedi yıl boyunca BP Petrolleri’nde pazarlama ve ticari pazarlama alanlarında çeşitli görevlerde bulundu. Bilge, 2007 yılında Philips’e transfer oldu ve Ağustos 2014’te Türk Philips’in tüm marka ve iletişim çalışmalarının sorumluluğunu üstlendi. Bilge, yeni yapılanma sonrasında Philips Aydınlatma’nın Ortadoğu ve Türkiye’deki Marka ve Entegre İletişim Müdürlüğü görevini yürütecek.

İLGİLİ HABERLER