Perakende cephesinde yeni ne var?

Değişim ve inovasyon, içinde bulunduğumuz günlerin iki anahtar kelimesi. Pandemi dönemi kalıplaşmış tüm alışkanlıkarımızı ve yaşam biçimlerimizi değiştirirken çevik kararlar almak zorunda olan markalar bu değişim trendlerini takip ederek inovatif çözümler üretmeye başladı. Bu çözümlere bir yenisi de perakende sektöründe Beymen tarafından GarantiBBVA iş birliğiyle geldi: Temassız / Uzaktan Alışveriş…

Beymen, kendi uygulaması üzerinden Temassız / Uzaktan Alışveriş dönemini başlatıyor. Bu yeni servis ile müşteriler, Beymen mağazalarındaki alışverişlerinde Beymen Uygulaması’ndaki “QR Kodla Ödeme” adımını seçerek ödemelerini temassız gerçekleştirebiliyor.

Uzaktan alışverişlerde ise dileyen müşteriler online stil danışmanlığı hizmeti alarak Beymen Uygulaması üzerinden alışverişlerini tamamlayabiliyor.

Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Beymen dostlarına mağazalarımızda sunduğumuz  ayrıcalıklı Beymen deneyimine istedikleri yerden, diledikleri zaman aynı kalitede ulaşabilmeleri, gerek mağazalarımızda gerekse uzaktan alışverişlerini pandemi şartlarına uygun olarak kolaylaştırmak için pek çok yeni servis geliştirdik. ‘Olduğunuz Her Yer Beymen’ çatısı altında sunduğumuz; Whatsapp Üzerinden Online Stil Danışmanlığı, Alışveriş Sepetini Paylaş, 24 saat içinde mağazadan aynı şehirdeki Adrese Teslim, Online Siparişler İçin Mağazadan Teslim ve Randevulu Alışveriş hizmetlerimize eklediğimiz yeni Temassız ve Uzaktan Alışveriş Servislerimiz ile Beymen dostlarının yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Hayatı kolaylaştıran, yenilikçi hizmet ve servislerimizi geliştirmeye devam edeceğiz” diyor.

 

İLGİLİ HABERLER