PepsiCo Türkiye’nin Yiyecek Kategorisi Pazarlama Direktörü Osman Dilber oldu

PepsiCo Türkiye’de 10 yılı aşan kariyeri boyunca, içecek, yiyecek, iş geliştirme ve pazarlama sorumluluklarını üstlenerek önemli başarılar elde eden Osman Dilber, Yiyecek Kategorisi Pazarlama Direktörü olarak atandı.

PepsiCo Türkiye, son iki yıldır Pazarlama Yiyecek Kıdemli Müdürü olarak görev yapmakta olan Osman Dilber’in markanın yeni Yiyecek Kategorisi Pazarlama Direktörü olarak göreve başladı. Profesyonel hayatına QNB Finansbank’ta MT Programı ile başlayan Dilber, Burger King’de Proje Yöneticiliği ve Mey İçki’de Marka Müdürlüğü yaptıktan sonra 2008 yılında PepsiCo Türkiye bünyesine Marka Müdürü olarak katıldı. İçecek ve yiyecek kategorilerinde yürüttüğü Pazarlama Müdürlüğü görevlerinin ardından yeni rolüne atanan Dilber, Türkiye Yiyecek Kategorisi Lideri olarak, Yiyecek kategorisinin Türkiye’de büyümesini ve tüm süreçlerin mükemmel uygulanmasını sağlamak üzere Doğu Avrupa Kategori ekipleriyle birlikte çalışacak.

Koç Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Osman Dilber, Sabancı Üniversitesi’nde de İşletme yüksek lisans programını tamamladı.

İLGİLİ HABERLER