Pepsi Şampiyonlar Ligi heyecanını Houseparty’de yaşıyor

Futbol severlerin sezon boyunca heyecanla beklediği Şampiyonlar Ligi geri döndü! Geri dönüş heyecanına ortak olmak ve hatta futbol tutkunlarına bu heyecanı daha yoğun yaşatmak isteyen Pepsi® ise, Houseparty iş birliğiyle şampiyonlar ligiyle ilgili en yeni futbol soru setini oluşturdu…

UEFA Şampiyonlar Ligi’nin Ağustos ayında merakla beklenen dönüşüne dikkat çekmek adına Pepsi® ve Houseparty, UEFA Şampiyonlar Ligi ile ilgili bilgilere dayanan en yeni futbol soru setini taraftarlar için oluşturdu. Salgın döneminde her birimizin hayatına giren ve sanal iletişimi oyunları ve trivia’larıyla renklendiren House Party’nin en yeni trivia seti de bu iş birliğinden doğdu. Pepsi® Futbol Soru Seti (Pepsi Football Trivia Deck), son aylarda indirilme sayısında büyük artış yaşayan Houseparty’nin ücretsiz oyunlar listesinde yer alacak.

Arkadaşları ve aileleriyle karşılaşarak en zorlu UEFA Şampiyonlar Ligi sorularını yanıtlayan dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar, sanal olarak sosyalleşme ve birbirlerine karşı rekabet etme şansına sahip olacak. “UEFA Şampiyonlar Ligi’nde en çok hat-trick yapan kimdir?” ya da “Hangi kulüpler UEFA Şampiyonlar Ligi’ni dörtten fazla kazandı?” gibi 250’den fazla çoktan seçmeli ve zorlu soruya ev sahipliği yapan Houseparty Pepsi® Futbol Soru Seti, en bilgili futbol severlere bile meydan okuyor.

Manchester United FC’nin yıldızı Paul Pogba iş birliğinin tanıtımını desteklemek için Instagram üzerinden bir video yayınladı.

Pogba, yeni soru setini denemek için orada olduğunu düşünen üç futbol taraftarının Houseparty görüşmesine davetsiz olarak katılıyor. No United Music’in en son yıldızlarından Bailey May, spor sunucusu Layla Anna-Lee ve Panna şampiyonu Jack Downer Grup, Pogba’yla ilgili zor bir sorunun yanıtını tartışırken Fransız oyuncu herkesi şaşırtarak Houseparty’ye katılıyor ve doğru yanıt konusunda herkesi uyarıyor.

PepsiCo Global İçecek Dijital Pazarlama Müdürü Aman Matharu iş birliği üzerine yaptığı açıklamada, “Houseparty, dünya çapında inanılmaz bir hızla büyüyünce biz de milyonlarca taraftara futbolla ilgili bir soru seti sunmak adına kısa sürede bir fırsat yakaladık” dedi ve ekledi, “Houseparty ekibiyle temasa geçtik ve iş birliği yaparak platform için mükemmel bir işe imza attık. Houseparty ile özel bir soru-cevap oyunu oluşturmak üzere ortaklık yapan ilk marka olarak amacımız, UEFA Şampiyonlar Ligi’nin geri dönüşü için daha fazla heyecan yaratmak ve dünya çapındaki hayranların sevdikleri spora daha yakın olmalarına yardımcı olmak.”

Houseparty Kullanıcı Deneyimi ve Pazarlama Müdürü Kimberly Baumgarten ise konuyla ilgili olarak, “Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarımıza yeni bir soru seti sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Houseparty kullanıcılarının yarısından fazlası uygulamayı kullanırken oyunlar oynuyor ve bu sayede eğlenceli bir şekilde Houseparty’nin tadını çıkarıyor. Hayatımızın büyük bir parçasını olan futbolun, arkadaşlarımızla ve ailemizle bağlantı kurma şeklimizde de önemli bir yeri var. Ağustos ayında yeniden başlayacak olan maçların heyecanı artırmaya katkı sunacağımız için gurur duyuyoruz.” açıklamasında bulundu.

 

Pepsi® Futbol Soru Seti, futbol severleri ve bilgisine güvenenleri bekliyor! Futbol bilginizi sınamak için iOS veya Android cihazlarından Houseparty uygulamasını indirebilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER