Pandemi öncesi ve sonrasında fayda odaklı marka nasıl olunur?

Marketing Türkiye web sitesinden ve sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanan Marketing Türkiye New Step’te 30 Nisan Perşembe günü Koç Holding Kurumsal Marka ve Sponsorluklar Koordinatörü Okyar Tuncel, Arçelik CMO’su Zeynep Yalım Uzun ve Arçelik Türkiye Pazarlama Direktörü Mehmet Tüfekçi konuk olacak. Saat 14:00’da yayınlanacak olan programda pandemi öncesi ve sonrasında “Fayda odaklı marka olmak” konusu tartışmaya açılacak. Koç Holding ve Arçelik’in bu bağlamda hangi çalışmaları gerçekleştirdikleri konuşulacak.

Marketing Türkiye New Step serisi her şeyin an bazlı değiştiği bir dünyada değişen tüketici davranışlarını hem yakalamak ve hem de yanıtlamak bir ihtiyaç haline geldi. Marketing Türkiye New Step artık Next Step’in bittiği, New Step’in başladığı günümüzde yepyeni konulara değinecek. Her hafta farklı konu ve alanının önde gelen konuklarıyla Marketing Türkiye web sitesi ve sosyal medya hesaplarından katılımcılarla bir araya gelecek olan Marketing Türkiye New Step dijital dönüşümden yapay zekaya, medya sektöründen e-ticarete kadar pek çok konuda vizyon yaratan oturumlara ev sahipliği yapacak.

Marketing Türkiye web sitesinden ve sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanan Marketing Türkiye New Step’e 30 Nisan Perşembe günü Koç Holding Kurumsal Marka ve Sponsorluklar Koordinatörü Okyar Tuncel, Arçelik CMO’su Zeynep Yalım Uzun ve Arçelik Türkiye Pazarlama Direktörü Mehmet Tüfekçi konuk olacak. Saat 14:00’da yayınlanacak programda Saat 14:00’da yayınlanacak olan programda Pandemi öncesi ve sonrasında “Fayda odaklı marka olmak” konusu tartışmaya açılacak. Koç Holding ve Arçelik’in bu bağlamda hangi çalışmaları gerçekleştirdikleri konuşulacak.

 

İLGİLİ HABERLER