Oyuncu Rasim Öztekin kalp yetersizliği için direksiyonda

“Hayatı Seviyorum, Kalbimi Dinliyorum” bilinçlendirme kampanyası “Rasim Öztekin ile Kalp Yetersizliği Sohbetleri” ile devam ediyor.

TKD ve Novartis iş birliği tarafından 29 Eylül Dünya Kalp Günü’nde hayata geçirilen bilinçlendirme kampanyası, ünlü oyuncu Rasim Öztekin’in gerçekleştirdiği “kalp yetersizliği sohbetleri” ile devam ediyor.

Rasim Öztekin ile gerçekleştirilen projede, bir taksinin şoför koltuğuna geçen oyuncu, kalp yetersizliği hastaları olan yolcular ve yakınları ile sohbet ederek onların ilham veren hikâyelerini dinliyor. Hasta ve hasta yakınları ile çekilen videoların kalbinidinlesen.com ve sosyal medya üzerinden yayınlanarak, kalp yetersizliği hastaları ve yakınlarının bilinçlenmesi hedefleniyor.

Rasim Öztekin taksi şoförü olarak rol aldığı kampanya filmlerinde, kalp yetersizliği hastası olan yolcularla sohbet ediyor. Öztekin yolculara; hastalıklarının seyrini, hayatlarını nasıl etkilediğini, bu etkilerle nasıl mücadele ettiklerini ve hayatta yapmayı çok sevdikleri şeyleri soruyor.

Künye:
Kreatif Reklam Ajansı: Tazefikir
Kreatif Ajans Başkanı: Çağlar Gözükaçık
Ajans Başkan Yardımcısı: Betül Gültekin
Müşteri İlişkileri Süpervizörü: Aysun Tümok
Marka Sorumlusu: Esra Çorapçı
Medikal Yazar: Pelin Akbulut
Grup Kreatif Direktörler: Güven Haktanır, Sadık Sakin
Art Direktörler: Derya Taşçı, Arzuhan Adıgüzel
Reklam Yazarı: Murat Şahin
Ajans Prodüktörü: Tamer Gültekin
Kurgu Yönetmeni: Erkan Ketenci
Dijital Bölüm ve İnovasyon Direktörü: Murat Koçuk
Dijital Proje Yöneticisi: Gürsan Bakır
Dijital Art Direktör: Korhan Genişyürek
Yazılım Mühendisi: Kaan Topçu

İLGİLİ HABERLER