OPPO Fotoğraf Ödülleri sonuçlandı

OPPO, profesyonel veya amatör herkesin katılabildiği global çapta gerçekleşen bir fotoğraf yarışması düzenledi. 

Akıllı telefon markası OPPO yepyeni bir fotoğraf yarışmasını sektöre kazandırdı. “OPPO Fotoğraf Ödülleri 2019” adlı yarışma, dünyanın dört bir yanındaki yeni nesil mobil fotoğrafçılığı seven kullanıcılara ilham verme amacıyla gerçekleştirildi. Yarışmaya 61 günde, 36 ülke ve bölgeden 42 bin 188 katılım gerçekleşti. Başvurular, jüri tarafından değerlendirildi ve dereceye giren eserler web sitesi seebeyond.oppo.com/tr/ adresinde açıklandı. İki fotoğrafçı büyük ödülü kazanma başarısı gösterdi. Ayrıca kategori kazananları ve jüri özel ödülüne layık görülen eserler belirlendi.

“OPPO Fotoğraf Ödülleri 2019”da kazananlara toplam 10 bin 000 dolar para ödülü verildi. Tüm kazananlara ayrıca birer OPPO Reno 10x Zoom hediye edildi.

“OPPO Fotoğraf Ödülleri 2019”, 5 farklı kategoride düzenlendi: “Sizin Yaratıcılığınız”, “Sizin Geceniz”, “Sizin İnsanlarınız”, “Sizin Bakış Açınız” ve “Sizin Dünyanız” kategorilerinde yapılan yarışma, OPPO markalı telefonlarla çekilen “OPPO Grubu” ve “Açık Grup” olarak iki ayrı gruba ayrılarak gerçekleştirildi.

 

İLGİLİ HABERLER