Nurcan Bıçakçı Arcan’a SAS’ta yeni görev

SAS’ın Orta ve Doğu Avrupa, Rusya, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Pazarlama Direktörü Nurcan Bıçakçı Arcan oldu.

2017 yılından bu yana SAS Orta Doğu, Türkiye ve Doğu Avrupa Bölgesi Pazarlama Direktörü görevini yürüten Nurcan Bıçakçı Arcan, 2020 Ocak ayı itibarıyla SAS Orta ve Doğu Avrupa, Rusya, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Pazarlama Direktörü olarak atandı.

SAS’ın Türkiye ekibinde 2014-2015 yılları arasında pazarlama müdürlüğü görevini yerine getiren Nurcan Bıçakçı Arcan, 2015 itibarıyla şirketin Orta Doğu, Afrika ve Türkiye’deki pazarlama faaliyetlerinin başına getirilmişti. Takip eden iki yılın ardından 2017’de SAS Orta Doğu, Türkiye ve Doğu Avrupa Pazarlama Direktörü olarak atanan Arcan, SAS’ın söz konusu pazarlarda ve uluslararası arenada bilinirliğinin ve imajının artırılmasına öncülük etti. Nurcan Bıçakçı Arcan, 2020 Ocak ayında, SAS ekibinde Orta ve Doğu Avrupa, Rusya, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Pazarlama Direktörü olarak görevine başladı.

Çalışma hayatına Pricewaterhouse Coopers’ta başlayan Arcan, ardından Turkcell ve Türk Telekom Grubu’nda pek çok kademede pazarlama ve iş geliştirme görevlerinde bulundu. Bilişim sektöründe pazarlama alanında 15 yılı aşkın bir deneyime sahip olan Arcan, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra, Oxford Brookes Üniversitesi’ndeki Executive MBA programını tamamladı.

İLGİLİ HABERLER