NN Hayat ve Emeklilik’te üst düzey atama

NN Group’un bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik’in İş Ortakları Müdürü Didem Özsoy Dirican, Bankasürans ve Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Didem Özsoy Dirican, Tarsus Amerikan Koleji sonrasında 1997 yılında Bilkent Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun oldu. Kariyerine Körfezbank MT’si olarak başlayan Dirican, ilk yedi yılında bankacılık sektöründe çalıştı. Dirican, 2004 yılında Yeditepe Üniversitesi’nde Finans ve Pazarlama yüksek lisansını tamamladı.

2005 ve 2013 yılları arasında AvivaSA Emeklilik ve Hayat’ta pazarlama ve Bankasürans departmanlarında İş Geliştirme, Ürün Yönetimi ve Satış Geliştirme fonksiyonlarında yönetim kademesinde bulunan Didem Özsoy Dirican, Ak Emeklilik ve Aviva birleşme sürecinde de etkin rol aldı. Mayıs 2013’te NN Hayat ve Emeklilik Ailesi’ne katılarak Bankasürans Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Müdürü olarak çalışmaya başlayan Dirican, Ocak 2016 tarihinde İş Ortaklığı Müdürü olarak görevine devam etti. Evli ve iki çocuk annesi olan Didem Özsoy Dirican, 1 Ağustos itibarıyla Bankasürans ve Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

İLGİLİ HABERLER