Neutrogena ünlü blogger’ı hayranlarıyla buluşturuyor

Dermatologların önerdiği bakım ürünleriyle sektörünün lider markası Neutrogena, sivilce ve siyah noktaları ilk günden itibaren gözle görülür şekilde azaltan VisiblyClear Serisi’ni sosyal medya üzerinden tüketicileri ile buluşturuyor.

Cilt bakımında “İşini Şansa Bırakmayanların Tercihi”NeutrogenaVisiblyClear Serisi, sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinde yayınladığı Turuncu Koltuk projesiyle 3 ünlü blogger ve Twitter fenomenini hayranlarıyla biraraya getirecek. Moda, seyahat ve ilişkiler hakkında işin şansa bırakmayanların takip ettiği blogger ve fenomenler 3 ay boyunca her hafta hayranlarından gelen sorulardan 20 tanesini seçerek cevaplayacaklar.

Projenin ilk aşamasında, 1 aylık sure boyuncaTürkiye’nin en çok takip edilen moda bloggerlarındanBuse Terim Turuncu Koltuk’ta yer alacak. Terim, hayranlarına stil ipuçları, sezon trendleri ve bakım önerileri vererek moda hakkında merak edilenleri anlatacak.

Turuncu Koltuk’un ikinci etabında yer alacak isim, Çizenbayan olarak da bilinen Elif Tanverdi. Twitter, Instagram gibi popüler paylaşım sitelerinde binlerce takipçisi olan Çizenbayan, bu proje kapsamında hayranlarına seyahat önerileri verecek.

Neutrogena, projenin son etabında ise bir diğer Twitter fenomeni Yazargeçerim’i takipçileriyle buluşturacak. Twitter’da 100 binden fazla takipçisi olan Yazargeçerim, İlişkiler hakkında merak edilenleri cevaplayacak ve hayranlarına tecrübelerini aktaracak.

“Neutrogena® VisiblyClear® Serisi”, problemli ciltler için geliştirilmiş Siyah Nokta TemizleyiciTonik, 3’ü 1 arada Temizleme Jeli, Yağsız Temizleme Jeli, Hızlı Etkili Sivilce Jeli ile birlikte MicroClear® teknolojisine sahip ürünleri Siyah Nokta Temizleyici Peeling Jeli, Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli, 2’si 1 arada Maske + Temizleme Jeli ve Yağsız Nemlendirici’den oluşuyor.

Neutrogena’nın patentli Microclear teknolojisi, sivilceye neden olan fazla sebumun çözülmesine ve böylece sivilce oluşumunun hızla azalmasına neden oluyor. Sivilce ve siyah noktaları ilk günden itibaren gözle görülebilir şekilde azaltan Neutrogena® VisiblyClear® Serisi eczane, parfümeri ve zincir marketlerde tüketicisi ile buluşuyor.

İLGİLİ HABERLER