Narlı Feribot’a yeni genel müdür

Narlı Feribot A.Ş.’de yeni genel müdür ataması gerçekleştirildi. 2013’den bu yana NEGMAR A.Ş.’nin IT Direktörlüğü görevini üstlenen Kemal Gündüz, Narlı Feribot A.Ş’nin (İstanbullines) Genel Müdürü olarak atandı.

Uzun yıllar bilgi teknolojileri konusunda uluslararası birçok firmada orta ve üst düzey yönetici olarak görev yapan Gündüz, 2 yıldır Negmar Denizcilik ve Yatırım A.Ş. bünyesinde yürüttüğü IT direktörlüğü görevinden, 2006 yılından bu yana NEGMAR Grup çatısı altında başta tır ve kamyon taşımacılığı olmak üzere Marmara Denizi’nde kombine araç ve yolcu taşımacılığı hizmeti veren İstanbullines markasının genel müdürlüğüne getirildi.

Bilgi teknolojileri sektöründe 21 yıllık tecrübesi olan Gündüz, bugüne kadar GSM ve bilgi teknolojileri sektöründe dünya ve Türkiye’nin önde gelen firmalarında görev aldı. Kemal Gündüz, 1994 yılından bu yana IRIS Telekomünikasyon ve Mühendislik’te IT Departman Direktörlüğü, AVEA Mühendislik Hizmetleri Projeleri’nde operasyon müdürlüğü, Huawei – VODAFONE 3G IBS Projesi’nde Proje Müdürlüğü,  ERICSSON Suudi Arabistan’da Radyo ağı Ölçülendirme Hücre Planlama Uzmanlığı ve Negmar A.Ş.’de IT Direktörlüğü görevlerinde bulunmuştu.
 

İLGİLİ HABERLER