n11.com ve Jolly Tur güçlerini birleştiriyor

n11.com, seyahat, tatil ve bilet kategorisi için Jolly Turizm ile masaya oturdu. Stratejik iş ortaklıkları çerçevesinde yapılan bu anlaşmanın, e-ticaret sektöründe yeni bir turizm anlayışına kapılarını açması ve turizm trendlerine Jolly Turizm’in 26 yıllık iş deneyimi ve internet pazarındaki tecrübesiyle yeni bir bakış getirmesi bekleniyor.
Tanıtımdan satışa kadar her türlü pazarlama sürecinin, internet ortamında rahatça işletilebilmesinin turizm sektörünün geleceği için önemini vurgulayan Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar “Jolly Tur; 26 yıllık köklü Turizm geçmişi ve bu tecrübelerle gelen Türk ve Dünya pazarında ciddi bir satın alma gücü ile yılda 450.000 tatilciye en kaliteli hizmeti vermektedir. Değişen ve gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. Bu anlamda, yaptığımız anlaşma iki marka için de önemli bir yatırımdır.Teknolojik gücümüzle n11.com müşterilerine tatili en iyi avantajlar ile sunacağımız ve sektöre yeni bir soluk getireceğimiz için oldukça heyecanlıyız” dedi.

Doğuş Planet İcra’dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İzi Adato ise “n11.com olarak açık pazar ve genel anlamıyla e-ticaret sektörünü büyütmeye yönelik öncelikli hedefimiz var. Bu amaç doğrultusunda, Türkiye’nin önde gelen ve tüketicinin güvenini kazanmış şirketleri ile internet kullanıcılarına değer katacağına inandığımız anlaşmalara imza atıyoruz. Bu kapsamda, Jolly Tur ile yaptığımız anlaşmanın ciddi büyüme gösteren turizm ve e-ticaret sektörüne ek bir ivme getireceğine inanıyoruz.” dedi.

İLGİLİ HABERLER