Murat Ermert Yapı Kredi Bankası’ndan ayrılıyor

Haziran 2008’den bugüne Yapı Kredi’de Kurumsal İletişim Yönetimi’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Murat Ermert, 2 Ocak 2018 tarihi itibariyle kendi isteğiyle emekli oluyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Yapı Kredi Murahhas Azası ve Genel Müdür Vekili Niccolo Ubertalli şunları söyledi: “10 yıldır Yapı Kredi markasını ve itibarını daima ileri taşıyan başarılı çalışmaları için kendisine çok teşekkür ederim. Bankamıza ve iştiraklerine pazarlama iletişimi, kurumsal iletişim ve sürdürülebilirlik alanlarında kattıkları hiçbir zaman unutulmayacak.”

Yapı Kredi’de iki ayrı dönemde 14 yılı aşkın görev yapan Ermert, Demirbank, Dışbank ve Fortis’te de üst düzey yönetici olarak çalıştı. Reklamverenler Derneği’nde yönetim kurulu üyesi ve Reklam Özdenetim Kurulu üyesi olarak görev yapan Ermert, Kurumsal İletişimciler Derneği’nin kurucularından biri olarak 2 dönem de başkan vekilliği yaptı. EACD (Avrupa İletişim Direktörleri Derneği) üyesi de olan Ermert’in farklı konularda kitap/makale çevirilerinin yanısıra, kendi kaleme aldığı ve yayınlanmış yazıları da bulunuyor.

İLGİLİ HABERLER