oppo Reno 4

Mükemmel bir hayat için Taiwan Excellence Günleri!

TAYVAN EXCELLENCE GÜNLERİ 04-06 EYLÜL’DE İSTİNYE PARK’TA

Bu yıl İstanbul’da  ” Taiwan Excellence Günleri ” nin 3.sü İstinye Park’ta 04-06 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek. “Taiwan Excellence Günleri”nde 39 Tayvanlı marka, yüksek kalitedeki 120’nin üstündeki ürünleri ile Türk yatırımcısı ve tüketicisiyle buluşacak.

“Taiwan Excellence Günleri” 05 Eylül Cumartesi günü saat 14:00’da ünlü oyuncu Duygu Çetinkaya ve Tayvan’daki en önemli TV Ödülü sayılan  Altın Çan Ödüllerinde En İyi Gezi Programı Sunucusu ödülünü alan ilk yabancı sanatçı olan Türk komedyen Rifat Karlova’nın katılacağı teknoloji şenliğine dönüşecek muhteşem bir törenle açılacak.

Tayvan’ın Ankara Büyükelçisi Yaser Cheng’in ve Tayvan Ticaret Merkezi İstanbul Ofisi Direktörü Suan Chen’in konuşmalarıyla başlayacak olan Taiwan Excellence Günleri’nde, konuklar Duygu Çetinkaya ve Rifat Karlova’nın da katılımıyla, AR-GE’si, dizaynı, kalitesi ve pazarlamasıyla yenilikçi olan Taiwan Excellence ödüllü markalarla tanışma şansını bulacaklar.

Taiwan Excellence Günleri’nde katılımcılar yenilikçi ve en son teknolojilerle üretilmiş Tayvan yapımı ürünleri deneyebilecekler.

Kalite arayan tüketicilerin mutlaka ziyaret etmesi gereken, bilgi ve haberleşme teknolojileri ürünleri, ev aletleri ve spor ile eğlence ürünlerinin yer aldığı standlarda, katılımcılar aynı zamanda egzersiz bisikletiyle düzenlenecek çeşitli yarışmalara ve oyunlara katılarak dizüstü bilgisayar, akıllı telefon, bisiklet ve özel hediyeler kazanma fırsatı bulacak.

Taiwan Excellence Günleri Tayvan Dış Dış Ticaret Geliştirme Konseyi (TAITRA) ve Tayvan Ticaret Bakanlığı  (BOFT) tarafından organize edildi.
En son teknolojiye sahip 39markanın tablet, akıllı telefon ve katlanabilir bisiklet gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip ürünleri Taiwan Excellence Günleri’nde sergilenecek.

Etkinlik:    39 global markanın Ar-Ge, tasarım, pazarlama gibi kriterleriyle Taiwan Excellence Ödülü almış 120’den fazla ürünü sergilenecek. Taiwan Excellence Günleri Duygu Çetinkaya ve Rifat Karlova’nın katılacağı gösteriyle 05 Eylül 2015 Cumartesi günü saat 14:00’de açılacak. Pek çok yarışmanın düzenleneceği ve 3 gün boyunca muhteşem ödüllerin ve hediyelerin dağıtılacağı etkinlik herkesin katılımına açık olacak.

Zaman:    04-06 Eylül 2015 tarihlerinde 10:00-22:00 saatleri arasında .
                  05 Eylül 2015 Cumartesi günü saat 14:00-16:00 saatleri arasında ise Duygu Çetinkaya ve Rifat Karlova’nın katılımıyla büyük açılış gerçekleştirilecek.

Yer:    İstinye Park AVM, Istinye Bayırı Cad. No 73, Sarıyer İstanbul

Katılımcı Firmalar: Acer, Align, ASUS, AVer, Avision, BXB, D-Link, DrayTek, Dr.Board,Franz, FSP ,Gigabyte, Gigastone, Gunitech, HeartWay, HONO, HTC, IN WIN, JUSTIME, Karma, KSS, Kuonao, LOF, Long-Chen, MERIDA, Mozbii, MSI, Optoma, Paper Dino, Plustek, Puricom, SAKURA, Silicon Power, SportsArt, Strida, Thermaltake, Transcend, Vinaera, ZyXEL

Tayvan Dış Ticaret Geliştirme Kurulu (TAITRA) Hakkında
Tayvan Dış Ticaret Geliştirme Kurulu (TAITRA), 1970 yılında Tayvan’ın dış ticaretinin tanıtılması ve dış pazarlardaki rekabet gücünün artırılması amacıyla kuruldu. Son 40 yıldır TAITRA Tayvan’ın ekonomisinin gelişmesinde büyük rol oynadı. TAITRA maddi olarak devlet ve ticari birlikler tarafından ortak desteklenen bir kuruluş ve uluslararası iş dünyası için Tayvan’ın iş köprüsü olarak görülmektedir. Ayrıntılı bilgi için http://www.taiwantrade.com.tw/adresini ziyaret edebilirsiniz.

TaiwanExcellence Hakkında
İnovasyon ve katma değer konularında tanınmış bir isim olarak Taiwan Excellence, inodeğer değer taşıyan ürünlere verilen en yüksek ödüldür. Taiwan ExcellenceSelection programı 1993 yılında başlatılmıştır. Taiwan Excellence ödülünü kazanan ürünler Tayvan’ın ürettiği en devrimsel, en kaliteli, en katma değerli ürünleri olmakla birlikte aynı zamanda, Tayvan’ın,inovasyonu en yeni ürünlerin tasarımı ve üretiminde katma değer olarak kullanma konusundaki benzersiz dehasının da harika birer örneğini oluşturmaktadırlar. Daha fazla bilgi için http://www.taiwanexcellence.org/adresini ziyaret edebilirsiniz.

BİLGİ İÇİN: Merve KURT
STAGE İletişim Danışmanlığı / 0212 – 278 11 13  / merve@stagepr.com

İLGİLİ HABERLER