Mondelēz International Türkiye’de yeni atama

Devrim Karadeniz, Mondelēz International Türkiye Kategori Planlama Aktivasyon ve Satış Operasyon Müdürü görevine atandı.

Devrim Karadeniz, Mondelēz International Türkiye’ye Kategori Planlama Aktivasyon ve Satış Operasyon Müdürü olarak katıldı.

1994 senesinde Schiller Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Devrim, kariyerine 1995 ve 1996 yıllarına İngilere’de 2 ayrı şirkette pazarlama ve satış departmanlarında çalışarak başladı. Ardından Türkiye’de sırasıyla 1996 ve 1998 yılları arasında T.G.I Fridays, Marsa Kraft Jacobs Suchard Sabancı ‘da çalıştıktan sonra 1998 ve 2006 yılları arasında ise Procter & Gamble, Gillette ekibine katılarak birçok satış ve pazarlama rollerinde görev aldı. 2006-2008 yılları arasında Tesco Kipa şirketinde Pazarlama Operasyon Direktörü, Kategori ve Marka Geliştirme Direktörü pozisyonlarında çalıştı. 2008 ve 2015 yılları arasında Yıldız Holding’te Pladis Pasifik A.Ş Genel Müdür Yardımcısı ve Mevsim A.Ş Genel Müdür rollerini yürüten Devrim, Mondelēz International Türkiye’ye katılmadan önce Rammar Türkiye’nin Genel Müdürü olarak çalışmaktaydı.

İLGİLİ HABERLER