MMA PRactice Communication Management ile anlaştı

Mobil pazarlamanın gelişimine öncülük eden MMA (Mobil Pazarlama Birliği) Türkiye, PR odaklı iletişim çalışmalarını PRactice Communication Management ile gerçekleştirme kararı aldı.

2016 yılında küresel büyüklüğü 28,63 milyar dolar olarak öngörülen Mobil Pazarlamanın gelişimine yön veren MMA’in (Mobile Marketing Association / Mobil Pazarlama Birliği) Türkiye oluşumu, PR odaklı iletişim çalışmalarında PRactice Communication Management’dan hizmet alacak.

Ülkemizde çalışmalarına 2009 yılında başlayan MMA Türkiye, mobil reklamcılığın yanı sıra, pazarlama ve iletişim platformlarına yön veren ulusal ve küresel markaları bir araya getiriyor. Bankacılık, tüketici ürünleri, teknoloji, reklamcılık, medya gibi sektörlerin öncü kuruluşlarla geniş ve yetkin bir temsil yelpazesine sahip bulunan MMA Türkiye, araştırma, ölçümleme, eğitim, çalışma örnekleri paylaşımı ve networking çalışmalarıyla Türkiye mobil pazarlama sektörünün çatı yapılanması olarak pazarın ve ilgili teknolojilerin ülkemizdeki gelişimi için çalışıyor.

PRactice, MMA Türkiye’ye İtibar Yönetimi ve Fikir Önderliği, Kurumsal İletişim, Medya İlişkileri, ve Kriz İletişimi alanlarında planlama, içerik geliştirme ve operasyonel iletişim yönetimi hizmetleri verecek.

İLGİLİ HABERLER