Mesafelerin ortadan kalktığı yeni bir çalışma modeli: Perfexible

Pandemi dönemi hemen her sektör için yepyeni çalışma modellerini beraberinde getirdi. Sosyal izolasyonun hüküm sürdüğü günlerde pek çoğumuz evden çalışmaya başladı ve bu da adeta yeni dönemin ve gelecekte karşılaşacağımız yeni çalışma modellerinin habercisi oldu…

Perfection İstanbul, pandemi döneminin getirdiği koşullar çerçevesinde iş süreçlerindeki verimliliğini en üst seviyede tutmak için Perfexible adlı yeni bir çalışma modeline geçti. Ajans, çizgi üstü ve çizgi altı reklamcılık, prodüksiyon, medikal reklam ve dijital hizmetler ana başlıkları altında sunduğu hizmetlere “Perfexible” modeliyle devam edecek.

Ajans, “Perfection İstanbul’dan Perfection Türkiye’ye geçiş” olarak adlandırdığı ve mesafelerin ortadan kalktığı yeni çalışma modeli kapsamında ekip kalitesini ve verimliliği yüzde 40 oranında artırmayı hedefliyor.

Yeni çalışma modeliyle ilgili bilgi veren Perfection İstanbul Ajans Başkanı Selim Erdem, “Pandeminin getirdiği dönüşüm, iletişim sektörünün dinamiklerini de yeniden dizayn ediyor. Artık online çalışmanın merkezde olduğu, verimliliğin ve moderasyonun ise her zamandan daha kıymetli hale geldiği bir dönemin içindeyiz. Bu gerçekliklerden ve yaşanan dönüşümden yola çıkan reklam ajansımız, “Perfexible” modeliyle çalışmalarını sürdürecek. Yeni çalışma modelimizde de ilk ve en önemli önceliğimiz ekibimizin sağlığı. Yeni model ile ekibimizin aklının virüste değil işlerinde olmasını sağlayacağız. Daha huzurlu ve sağlık endişesi olmadan çalışan bir ekip sistemi dizayn ediyoruz. Yeni çalışma modeli, verimliliği yüzde 40 artıracak ve müşterilerimize dünya standartlarında hizmet sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Amaçlardan biri de “doğanın korunması”

Yeni çalışma modeli ekseninde mevcut teknolojik altyapısını güçlendiren ve online çalışma modeline dair dünyada kabul gören uygulamaları iş süreçlerine entegre eden Perfection İstanbul, bu yeni süreciyle daha az toplu taşıma ve daha az tüketim anlayışıyla da doğanın korunmasına destek olmayı amaçlıyor.

 

İLGİLİ HABERLER