Meraklı komşu Gupse Özay

Gupse Özay’ın rol aldığı reklam filmiyle sezona merhaba diyen mobilya markası Buka, Türkiye’nin farklı illerinde bayi ağıyla büyümeye devam ediyor. 

2018 yılında akıllı değişim konseptini tüm Türkiye ile tanıştırmak isteyen Buka, yeni reklam filminde Gupse Özay’a yer verdi. Buka’nın modüler özelliğini ön plana çıkaran filmde, Gupse Özay meraklı bir komşu rolünü oynuyor.

Buka’nın yeni reklam filminin tanıtıldığı toplantıda konuşan Buka Genel Müdürü Gamze Stöger, Buka’nın Yüzde 95 yerli üretime sahip oluşunun sektör olarak en büyük özelliği olduğunu ifade ederken mobilya sektörünün de 2017’de 9,5 milyar dolar üretim gerçekleştiğine dikkat çekti.

Tüketicilere kendi tarzlarını yaratma imkânı sağlayan Buka’nın akıllı değişim konseptini vurgulayan reklam filminde Gupse Özay, modüler mobilya anlayışını keşfeden meraklı komşuyu canlandırıyor. Toplantıda filmin hikâyesini anlatan Gupse Özay, yaşam alanlarında kullanılan mobilyaların modüler olması, aldıktan sonra da koltuğun kılıfının, şeklinin, ebadının, kolçaklarının ve ayaklarının değiştirilebiliyor olması kadınların hayatında büyük kolaylık ve değişim özgürlüğü sağlayacağını vurguladı.

Gupse

 

İLGİLİ HABERLER