Medyasoft bilgi teknolojilerinde liderliği göğüsledi

Geliştirdiği web projeleriyle kurumları dijital dünyaya hazırlayan Medyasoft, 13 yıldır internet dünyasının en iyilerinin seçildiği “Altın Örümcek Web Ödülleri”nin halk oylamasında da liderliği elden bırakmadı. İnternet dünyasının en iyilerinin seçildiği Altın Örümcek’te 7 projeyle 10 dalda finalist olan Medyasoft, “Bilgi teknolojileri donanım-yazılım” kategorisinde birinciliğe layık görüldü.

Hayata geçirdiği web projeleriyle eğilimleri belirleyen Medyasoft, sektördeki başarılarına bir yenisini daha ekledi. Türk Hava Yolları (THY), ING Bank, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, Konyalı Saat, Yeşilay ve Cookshop için hazırladığı 7 dijital projeyle 13. Altın Örümcek Web Ödülleri yarışmasında 10 dalda finalist olan Medyasoft, “Halkın Favorileri” seçiminde birinciliğe layık görüldü.

Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonunda jüri değerlendirmelerinden bağımsız olarak “Halkın Favorileri” oylamasına 37 kategoride, 323 web sitesi sunuldu. Kurumların iş teknolojilerinde çözüm üreticisi misyonuyla çalışmalarını sürdüren Medyasoft, www.medyasoft.com.tr ile “Bilgi Teknolojileri Donanım / Yazılım” kategorisinde liderliği göğüsledi. 

Tüm internet kullanıcılarının görüşlerini yansıtarak, yarışmayı daha aktif kılmak amacıyla düzenlenen ve her kategoride finale kalan siteler arasında gerçekleştirilen “Halkın Favorileri”ne 18 binin üzerinde SMS oyu gönderildi. 

İLGİLİ HABERLER