Media Markt’ın yeni medya planlama ve satın alma ajansı Starcom Mediavest Group oldu

 

Media Markt’ın, Türkiye’deki medya planlama ve satın alma faaliyetleri için başlattığı medya ajans konkuru sonucunda Starcom Mediavest Group ile çalışmaya karar Verdi.

Starcom; Media Markt’a medya planlama ve satın almanın yanısıra, DataWise ile veri analitiği ve Liquid Thread ile de markalı içerik alanlarında da hizmet verecek.

Media Markt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, konuyla ilgili: “Media Markt Türkiye olarak markamızın iletişim ve medya stratejilerini yeniden ele aldığımız 2016 yılı için global partner ajanslarımızı davet ettiğimiz medya planlama ve satınalma konkurunu Starcom kazanmıştır. Bu yeni işbirliğinin her iki taraf adına olumlu sonuçlar getireceğine inanıyoruz” dedi.

Starcom Genel Müdürü Mehmet Koyuncuoğlu ise: ”Dünyanın bir çok ikonik markalarına hizmet veren ve rakiplerine göre bu değişime daha hızlı bir şekilde adapte olan Starcom Mediavest Group olarak Media Markt gibi güçlü,vizyoner ve yeniliklere açık bir müşteri ile çalışacak olmak bizi çok heyecanlandırıyor” dedi.

İLGİLİ HABERLER