McDonald’s’tan Efestur’a transfer

Anadolu Grubu şirketlerinden Efestur Turizm İşletmeleri A.Ş.’nin Genel Müdürlüğü’ne Nedret Aydemir atandı.  Aydemir, 2008 yılından beri grup bünyesindeki McDonald’s Türkiye’nin Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapıyordu.

Boğaziçi Üniversitesi İş İdaresi Bölümü mezunu olan Aydemir, McDonald’s’tan önce Goodyear Lastikleri’nde çalıştı. Buradaki 10 yıllık görev süresi boyunca Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden başka, müşteri hizmetleri biriminin kurulmasında etkin bir rol üstlendi ve Müşteri Hizmetleri Müdürü olarak görev yaptı. Oriflame’de Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’nın yanı sıra ERA Eğitim ve Danışmanlık şirketinde danışmanlık da yapan Nedret Aydemir, Pars-McCann Erickson, Eurocom Fulmar, Yaratım FCB gibi reklam ajanslarında Müşteri Temsilcisi ve Müşteri Direktörü olarak görev yaptı. Aydemir, kariyerinin ilk yıllarında Ürün Müdürlüğü ve PİAR Pazar Araştırma Şirketi’nde Araştırma Direktörlüğü görevlerinde de bulundu.

2008 yılında Kurumsal İletişim Müdürü olarak McDonald’s Türkiye’ye geçen Nedret Aydemir, burada kurumsal iletişim ve pazarlama iletişimi konusunda pek çok çalışmaya imza attı. Halen McDonald’s Çocuk Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi olan Nedret Aydemir, aynı zamanda KİD (Kurumsal İletişimciler Derneği) ve BÜMED (Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği) üyesi.

İLGİLİ HABERLER