Marketing Türkiye New Step’te bugün saat 15:00’da Gökhan Ahi ile koronavirüsün adalet sistemine etkileri konuşulacak

Marketing Türkiye web sitesinden ve sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanan Marketing Türkiye New Step’in bugünkü konuğu İstanbul Barosu Bilişim Hukuku Merkezi Kurucusu Gökhan Ahi olacak. Saat 15:00’da yayınlanacak programda Gökhan Ahi ile koronavirüs sürecinin adalet sistemine etkileri konuşulacak. Bu kapsamda ne tür tedbirler alındığı ve alınan tedbirlerle salgın döneminin yürütülmesinin mümkün olup olmadığı tartışmaya açılacak. Ayrıca işverenlerin salgın döneminde hukuksal olarak nelere dikkat etmesi gerektiği konuşulacak.

Koronavirüs pandemisi iş dünyasında tüm paradigmalarını değiştirirken evden çalışmak da sürecin dayattığı bir “yeni normal”e dönüştü. Ve elbette fiziki etkinliklerin bilinmez tarihlere ertelendiği bu yeni normal, dijital buluşmaların önemini de hiç olmadığı kadar artırdı. Zira böylesi puslu bir havada geleceği öngörmek her zamankinden daha hayati bir önem taşıyor. Ancak belki bunun kadar önemli olan bir başka konu da kiminin “kaos” kiminin ise “kriz” olarak nitelendirdiği bu süreci doğru tahlil edip gelecek stratejilerini bu gerçekler üzerine kurgulamak.

Marketing Türkiye New Step serisi her şeyin an bazlı değiştiği bir dünyada değişen tüketici davranışlarını hem yakalamak ve hem de yanıtlamak bir ihtiyaç haline geldi. Marketing Türkiye New Step artık Next Step’in bittiği, New Step’in başladığı günümüzde yepyeni konulara değinecek. Her hafta farklı konu ve alanının önde gelen konuklarıyla Marketing Türkiye web sitesi ve sosyal medya hesaplarından katılımcılarla bir araya gelecek olan Marketing Türkiye New Step dijital dönüşümden yapay zekaya, medya sektöründen e-ticarete kadar pek çok konuda vizyon yaratan oturumlara ev sahipliği yapacak.

Marketing Türkiye web sitesinden ve sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanan Marketing Türkiye New Step’in bugünkü konuğu İstanbul Barosu Bilişim Hukuku Merkezi Kurucusu Gökhan Ahi olacak. Saat 15:00’da yayınlanacak programda Gökhan Ahi ile Koronavirüs sürecinin adalet sistemine etkileri konuşulacak. Bu kapsamda ne tür tedbirler alındığı ve alınan tedbirlerle salgın döneminin yürültmesinin mümkün olup olmadığı tartışmaya açılacak. Ayrıca işverenlerin salgın döneminde hukuksal olarak nelere dikkat etmesi gerektiği konuşulacak.

 

 

İLGİLİ HABERLER