Zeynep Bodur Okyay ile “Değer Odaklı Liderlik”…

Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay, Marketing Türkiye New Step canlı yayınında “Değer Odaklı Liderlik” konusu tüm yönleriyle masaya yatırıldı. 

Son dönemin en sıcak konularının tartışmaya açıldığı Marketing Türkiye New Step’in son konuğu Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay oldu. Programda Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen ve Marketing Türkiye Haber Müdürü Ferruh Altun’un sorularını yanıtlayan Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay, “Değer Odaklı Liderlik… Öngörü, Cesaret, Mücadele, Güven ve Yenilikçilik” konularını değerlendirdi.

Marketing Türkiye New Step

Marketing Türkiye New Step serisi her şeyin an bazlı değiştiği bir dünyada değişen tüketici davranışlarını hem yakalamak ve hem de yanıtlamak bir ihtiyaç haline geldi. Marketing Türkiye New Step artık Next Step’in bittiği, New Step’in başladığı günümüzde yepyeni konulara değinecek. Her hafta farklı konu ve alanının önde gelen konuklarıyla Marketing Türkiye web sitesi ve sosyal medya hesaplarından katılımcılarla bir araya gelecek olan Marketing Türkiye New Step dijital dönüşümden yapay zekaya, medya sektöründen e-ticarete kadar pek çok konuda vizyon yaratan oturumlara ev sahipliği yapacak.

İLGİLİ HABERLER