Lumberjack yeni reklam filmiyle geri döndü!

2013-2014 Sonbahar/Kış koleksiyonu ile başta FLO olmak üzere tüm seçkin satış noktalarında yer almaya başlayan Lumberjack’in, yeni reklam filmi yayında.

Reklam filminde “Lumberjack” isimli bereli ve örgü sakallı oduncu kahramanımız zorda kalanların kurtarıcısı oluyor. Metro durağında anne babasının dalgınlığından yararlanan afacan bebeğimiz pusetiyle arkadaşının peşinden metroya biniyor ve kapılar aniden kapanıyor. Bebeklerinden ayrı kalan anne baba telaşla Lumberjack’i yardıma çağırıyor. Süper kahramanımız Lumberjack tüm karizmasıyla rayların içinden çıkageliyor ve Lumberjack botunu tek atışta metronun tekerleğine sıkıştırıyor. İlerlemeye çalışan kondüktör botun sağlamlığı karşısında çaresiz kalıyor. Kahramanımız metronun kapılarını açıyor ve aileyi tekrar bir araya getiriyor. Reklam filmi afacan bebeğimizin şirin gülümsemesiyle sona eriyor.

Reklam süresince çalan, Serdar Erener’in bestelediği ve vokalini yaptığı “Lumberjack is Back” şarkısı da ritmik melodisiyle Lumberjack tutkunlarının favorisi olacak nitelikte.

Bir günde çekilen filmin yönetmenliğini Hakan Algül üstleniyor. Lumberjack kahramanını Michael de Carolis canlandırıyor. Carolis aynı zamanda kampanyanın ilanlarında da yer alıyor.

Kampanyanın Künye
Reklamveren: Ziylan Grup
Marka : Lumberjack
Reklamveren Yetkilisi: Jaklin Güner, Didem Şavluğ, Özgür Saraç
Reklam Ajansı: Alametifarika
Yaratıcı Yönetmen: Kenan Ünsal, Emrah Karpuzcu
Marka Direktörü: Emre Abay
Reklam Yazarı: Can Çelikbilek, Erman Şahin
Sanat Yönetmeni: Zeynep Ordu
Grafiker: Nilüfer Acar
Ajans Prodüktörü: Berkay Tahmaz, Dilan Davutoğlu, Sertuğ Alptekin
Strateji: Başar Sarıkaya, Serra Akyel
Yapım Şirketi: Yirmibeş Film
Yönetmen: Hakan Algül
Post prodüksiyon: Filimişleri

İLGİLİ HABERLER