Lionel Messi, Marcelo gibi yıldız oyuncular Pepsi reklamında bir araya geldi

Pepsi “LOVE IT. LIVE IT.FOOTBALL” yeni global reklam kampanyasını duyurdu. Pepsi’den yapılan açıklamada; markanın resmi UEFA Şampiyonlar Ligi ortaklığı kapsamında gerçekleştireceği yayın ile birlikte global TV reklamı, dünyanın en iyi oyuncularının beşini sokaklara getirerek fanlarıyla boya toplarıyla heyecan dolu, yüksek enerjili maçlar yapmalarına olanak tanıyacak.

Tarih boyunca Pepsi her nesle eğlence getirerek ve sevenlerini eğlence ile birbirine bağlayarak markanın pop kültüründe ikon haline gelmesini sağladı.2018 Pepsi yıldızlar takımı Leo Messi, Marcelo, Toni Kroos, Carli Lloyd ve Dele Alli her yönden gelen boya toplarından kaçabilmek için hareketli kalabalık arasında yarışarak becerilerini ve çevikliklerini sergileyecek. Pepsi’nin “Futbolu Doyasıya Yaşa” kampanyası dünyaca ünlü futbolcuları bir araya getiriyor.

Global Pepsi Ticari Markası, Global İçecek Grubu, PepsiCo Kıdemli Pazarlama Direktörü Natalia Filippociants yeni kampanyayı şu ifadeleri dile getirdi: “Pepsi, futbolun en ikonik kahramanlarını ve umut verici kişilerini dünyaya beklenmedik, eğlenceli yöntemlerle sergileyerek fanlarına sevdikleri oyuncuların şimdiye kadar hiç görülmemiş yanlarını gösteriyor. Futbol deneyiminin ikonik markamıza sıkı sıkıya bağlı olmasının sebebi, oyuncuların ve dünyanın dört bir yanındaki fanlarımızın futbolu sevmesidir. Bu yıl şimdiye kadar hiç görülmemiş bir şekilde futbolu hep birlikte doyasıya yaşayacağız.”

İLGİLİ HABERLER