Liberty Sigorta’dan yeni reklam kampanyası

İnsanların daha emniyetli ve daha güvenli hayatlar yaşamasına yardım etmek misyonu doğrultusunda çalışan Liberty Mutual Insurance Grubu’nun Türkiye’de faaliyet gösteren şirketi Liberty Sigorta, reklam kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. “TrafiKasko ile tek poliçede tam güvence” fikri ile araç sigortalarının maddi ve manevi zararı en aza indirmesinin öneminin ön plana çıkarıldığı ve Kasım ayında yaygın mecra kullanımı ile yayına giren reklam kampanyası, “Son Model Kasko: TrafiKasko” sloganıyla yola çıktı.

Trafikte sigortalı olmanın önemine vurgu yapan reklam kampanyası, Liberty Sigorta’nın yenilikçi ürünlerinden trafik sigortası ve kaskoyu bünyesinde barındıran TrafiKasko’yu tüketiciyle buluşturuyor. TrafiKasko, Liberty Sigorta’nın yenilikçi ve yaratıcı sigortacılık çözümlerinin yansıması olarak karşımıza çıkıyor.

Reklam yüzü olarak Engin Altan Düzyatan’ın kullanıldığı ve 11 Kasım-8 Aralık 2013tarihleri arasında televizyon, gazete, radyo ve internet mecralarında yayında olacak reklam kampanyasında, tüketiciler araç sahibi bir kişinin ihtiyacı olabilecek tüm teminatları bir arada sunan TrafiKaskoürünühakkında bilgi almak içinLiberty Sigorta acentelerinedavet ediliyor.

Liberty Sigorta, “önlem aldıran” sigortacılık anlayışı çerçevesinde, müşterilerini koruyan atılımlarını sürdürmeye devam edecek.

İLGİLİ HABERLER