“Kreatif reklam ve teknoloji” birlikteliği başarıya götürüyor…

Bullseye Worldwide ile InMobi’nin işbirliği, teknoloji ile reklamcılığı bir araya getiriyor. Global veriler ışığında incelikle hesaplanan hedef kitleler ve bu kitlelerin analizi, çok daha etkili ve sektörde fark yaratan dijital reklamların ortaya çıkmasını sağlıyor.

Mobil her geçen gün büyümeye devam eden ve hızla büyümeye devam edecek bir mecra. İnsanların hızlı tüketim alışkanlıkları günlük yaşantılarının her noktasına dokunuyor ve bu durumun gözlemlendiği en önemli noktada teknoloji devreye giriyor.

Sosyal medya kullanımının yüzde 80’i mobil cihazlardan geliyor

Data sağlayıcıları arasında önde gelen firmalardan comScore’un “2016 U.S. Cross-Platform Future in Focus” adlı araştırması, sosyal medyada geçirilen sürenin yaklaşık olarak yüzde 80’inin mobil cihazlar üzerinden gerçekleştiğini gözler önüne seriyor. Veri tüketiminin masaüstü PC’lerden mobil cihazlara taşınması ihtiyacının ortaya çıkması, mobil ile yakından ilgilenen teknoloji firmalarına fırsatlar sunuyor.

Teknoloji ve reklamcılık birleşiyor

Bu noktada güçlü ve çeşitli yayıncı ağları ile gerçekleştirilen anlaşmalar oldukça önem teşkil ediyor. Bütün bunlar birleştiğinde dijital reklam ajansları ile teknoloji firmalarının birlikte güzel işler çıkarmasına fırsat sağlayacak bir oyun alanı ortaya çıkıyor. Bullseye Worldwide – InMobi işbirliği buna en güzel örnek.

Global veriler dijital pazarlamayı etkiliyor

Bullseye Worldwide, müşterilerin ihtiyaçlarını anlayarak bu ihtiyaçlar doğrultusunda en uygun strateji ile doğru kanalda reklam harcamalarını planlayarak müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlıyor. Tek bir kanal üzerinden reklam harcaması yapmayı doğru bulmayan ajans, ajansların ve markaların ihtiyacı doğrultusunda uygun hedef kitlenin bulunduğu her kanalda dijital kampanyalar üretebiliyor. Markalar ve ajanslar için inovatif reklam modelleri planlayan ve uygulayan bir ajans kültürüne sahip Bullseye Worldwide, global firmalar ile çalışmanın verdiği güç ile dijital pazarlamanın know-how’ını birleştirdiklerinde ortaya etkili sonuçlar çıkartılabileceğini savunuyor.

 

İLGİLİ HABERLER