Kramp’a yeni Kreatif Direktör

Zeynep Karakaşoğlu şimdi Kramp’ta. Reklamcılığa Güzel Sanatlar’da başlayan ve sırasıyla Rafineri, Alametifarika, DDB&Co ile TBWA’de çalışan Zeynep Karakaşoğlu, bu yıl başında Kramp’ta başladı. Kariyerinin son 10 yılını TBWA’de geçiren Zeynep Karakaşoğlu, son olarak 2017 yılında TBWA’de Kreatif Direktör olarak görev alıyordu.

Zeynep Karakaşoğlu 16 yıllık kariyerinde sayısız marka için çalıştı, birçok büyük kampanyanın yaratım süreçlerinde yer aldı. Hopi, Boyner, Carrefour, TTNET, Tivibu, Beko, McDonald’s, Hürriyet, Koton&Koton Kids, IKEA, MINI, Landrover, Turkcell, Axess Card, Hepsiburada, Finansbank, CardFinans, Shubuo çalıştığı markalardan bazıları.

Kramp Ajans Başkanı Ahmet Akın “Zeynep Karakaşoğlu’nun Kramp’a katılmasıyla ajansımızda yeni bir dönem başladı. Bugüne kadar kariyerinde önemli kampanyalara imza atan Zeynep’in ajansımızda Kreatif Direktör pozisyonuna gelmesiyle 2018’de ve sonrasında hayata geçireceğimiz yeni projeler için Kramp takımı olarak şimdiden çok heyecanlıyız” dedi.

İLGİLİ HABERLER