Kral Şakir karakterleri Greyder Kids ürünleriyle okula başlıyor…

Ülkemizin en sevilen ve en popüler çizgi filmlerinden biri olan, sinema filmi ile geniş izleyici kitlesine ulaşan ve çocukların dünyasında büyük bir hayran kitlesi olan, Varol Yaşaroğlu’nun eseri Kral Şakir karakterleri şimdi Greyder Kids mağazalarındaki okul ürünlerinde.
Yayınlanmaya başlandığı günden itibaren özellikle çocukların büyük beğenisini kazanan, Kral Şakir, Fil Necati ve Canan gibi pek çok karakteri çizgi dünyasına kazandıran dizi, sinema filmi ile de büyük beğeni topladı. Greyder Kids bu sinema filmine sponsorluk desteği vererek, ülkemizde daha da gelişmesini umduğumuz çocuk sinemasına katkı sağladı. Şimdi çocukları bu harika karakterler ile okul yolculuğunda da buluşturuyor.

G2Kral Şakir, Fil Necati ve Canan lisanslı ürünleri Greyder Kids mağazalarında okul çantası ayakkabı ve panduf olarak çıkıyor karşımıza. Üstelik okul çantası alan herkese üzerinde Kral Şakir, Fil Necati ya da Canan bulunan kalem kutuları da Greyder Kids’in hediyesi.
Tüm dünyada sinemanın karakterleriyle birlikte efsaneleşmesinde lisanslı ürünlerin payı büyük. Bu yüzden Greyder Kids’in bu lisanslı ürünleri yalnız çocuklarımızı mutlu etmekle kalmayacak, ülkemizin çocuk sinemasının gelişimi için de önemli bir adım olacak.

Kampanyanın Künyesi 
Reklamveren: Greyder
Reklamveren Yetkilileri: Özlem Elfassy, Kübra Kavlu, Murat Tutsak
Kreatif Ajans: Gliese İstanbul
Stratejist: Vahide Tandelen
Müşteri İlişkileri: Seda Güler
Prodüksiyon Şirketi: Grafi 2000
Animasyon: Varol Yaşaroğlu
Yönetmen: Varol Yaşaroğlu

İLGİLİ HABERLER