KMD’nin yeni başkanı Yenal Gökyıldırım oldu

Kategori Mağazacılığı Derneği (KMD) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine, MediaMarkt İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım seçildi.

27 Temmuz 2017 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu toplantısında Kategori Mağazacılığı Derneği (KMD) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine, MediaMarkt İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım seçildi. Yenal Gökyıldırım, işlerinin yoğunluğu sebebiyle görevinden ayrılan Tekin Acar’a katkılarından dolayı teşekkür ederek dernek çalışmalarının aynı hızla ve verimlilikle süreceğini, tüm konuların en üst düzeyde takibinin devam ettirileceğini belirtti.

Tekin Acar “Derneğimiz kuruluşundan bu güne kısa geçmişine rağmen yapmış olduğu başarılı ve örnek çalışmalarıyla organize perakendeyi temsil eden en önemli derneklerden biri olmayı başarmıştır. Gelecekte derneğimizin  güçlenerek organize perakendeciliğin en güçlü derneği ve TAMPF’ın en önemli ortaklarından biri olacağına inancım tamdır.” diyerek dernek çalışmalarına katkısını sürdüreceğinin altını çizdi.

Yönetim Kurulu Başkanlığına Yenal Gökyıldırım seçilirken Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevini Alp Önder Özpamukçu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini Murat Gigin sürdürmeye devam edecek.

İLGİLİ HABERLER