Kiğılı’dan market ürünleri açıklaması: “Türkiye’nin evde bir eksiği kalmasın istedik”

Türkiye’nin önde gelen erkek giyim markası Kiğılı internet sitesi üzerinden market ürünleri satışına başlaması gün boyu sosyal medyada konuşulmuş ve şaşkınlıkla karşılanmıştı. Markadan konuya ilişkin açıklama geldi. Kiğılı yaptığı yazılı açıklamada “Evimizi ve lojistik gücümüzü, bu zor günlerde tüm üreticilerimizin ve milletimizin hizmetine açtık. Türkiye’nin evde bir eksiği kalmasın diye, Kigili.com’da ihtiyaç duyulan tüm ürünlere yer verme sorumluluğunu üstlendik” dedi.

Türkiye’nin önde gelen giyim markalarından Kiğılı yeni ticari girişimiyle herkesi şaşırtmıştı. Dünyayı tehdit altına alan koronavirüs salgını perakende sektörünü derinden etkilerken, market ürünlerine olan talep de arttı. Yükselen talep nedeniyle fırsatı değerlendirmek isteyen Kiğılı, giyim ürünlerinin bulunduğu sitesinden market ürünleri de satmaya başlamıştı ve bu girişim gün boyunca sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer almıştı. Konuya dair markadan açıklama geldi.

Kiğılı açıklamasında şunları söyledi:

“Bu toprakların gücü birlik olmaktan gelir…

Sabrın, paylaşmanın ve dayanışmanın ülkemiz için ne kadar elzem olduğunun bilincindeyiz

İşte tam da bu yüzden harekete geçtik.

Kiğılı Ailesi olarak; evimizi ve lojistik gücümüzü, bu zor günlerde tüm üreticilerimizin ve milletimizin hizmetine açtık. Türkiye’nin evde bir eksiği kalmasın diye, Kigili.com’da ihtiyaç duyulan tüm ürünlere yer verme sorumluluğunu üstlendik.

Vatandaşlarımızı mağdur etmemek, Türkiye’nin dört bir yanındaki üreticilerimize bir nebze nefes olmak adına başlattığımız bu çalışmayla evlerdeki ihtiyaç duyulan tüm temel malzemeler, Kigili.com’dan tüketiciyle buluşuyor.

82 yıl boyunca sürdürdüğümüz insan odaklı yaklaşımımızla; kimsenin bir eksiği kalmasın diyerek, #hayatevesığar ve #evdekal Türkiye” diyerek başlattığımız bu çalışmayla insanımızın yaşamını kolaylaştırmaya devam edeceğiz.

Bu vesileyle sizleri de bilgilendirmek istedik.

Saygılarımızla.”

 

İLGİLİ HABERLER