Keleşoğlu Holding’e yeni Pazarlama ve Satış Koordinatörü

Önde gelen gayrimenkul projelerinde uzun yıllar üst düzey profesyonel yöneticilik yapan Bilge Özdemir, artık Keleşoğlu Holding – Deniz İstanbul projesinin satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek.

Artvin Lisesi’nden birincilikle mezun olan Özdemir, ABD’de Hesser College’da ‘uluslararası pazarlama’ üzerine iki yıllık ön lisans ve New Hampshire College’da ‘ekonomi ve finans’ üzerine dört yıllık lisansını tamamladı. Özdemir, Türkiye’ de de İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu.

1987 – 1990 yılları arasında Koç-Bilar ve Vestel-Karel’de pazarlama müdür yardımcısı olarak görev yapan Özdemir, ABD’de bulunduğu süre boyunca Lin Chis Management Corp.’da, Hooksett’te alışveriş merkezi ve L. Derry’de apartman projelerinde pazar araştırma, tadilat ve kiralama uzmanı olarak görev aldı.

Türkiye’ye döndükten sonra; Acarlar ve Eston İnşaat’in pazarlama ve satış müdürlüğünü üstlenen Özdemir; 2002 yılından beri, Batı Mahal, Göl Mahal, Toskana Vadisi faz-3, Park Village, Günışığı Konakları, Ekin Konakları, Banu Evleri, Park City Mağaza-Ofis-Konut Karması, Gökmahal Mağaza-Ofis-Konut Karması, Yeshill, Yamaç Evler, Mermeriş-Ardıçlıevler Gayrimenkul portföyü, Mermeriş-Ardıçlı Gölevleri Gayrimenkul portföyü, Parkway AVM gibi villa, daire, ofis, mağaza, AVM gibi çok sayıda projenin satış ve pazarlama faaliyetlerini yürüttü.

Pazarlama ve satışını üstlendiği Park Village Projesi ile uluslararası International Property Awards ve European Development Marketing ödülünü alan Özdemir’in iki bine yakın yayımlanan sektörel makalesi de bulunuyor.

İLGİLİ HABERLER