Kalekim’de üst düzeyde atama gerçekleşti

Kale Grubu Şirketleri çatısı altında yer alan, Türkiye’nin yapı kimyasalları alanındaki lider firması Kalekim’in Genel Müdürlüğü’ne Timur Karaoğlu getirildi.

Kale Grubu şirketlerinden, üretim ve satış kapasitesi olarak Türkiye ve bölgesinde 1’inci, Avrupa’da ise 5’inci sırada yer alan Kalekim’in Genel Müdürlük koltuğuna Timur Karaoğlu atandı.

Timur Karaoğlu Hakkında:

Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Bölümünden 1998 yılında mezun oldu. 2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nde İnşaat Mühendisliği Yüksek Lisans eğitimini tamamlayan Timur Karaoğlu 2001 yılında Kale Grubu şirketlerinden Kale Pazarlama’da Kalekim Ürün Sorumlusu olarak iş hayatına başladı ve 2007 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi MBA programını bitirdi. Kale Pazarlama Şiketi’nde Satış Müdür Yardımcısı pozisyonunda 4 yıl çalıştıktan sonra Şubat 2008’de Kaleseramik’te başladığı Dağıtım Kanal Satış Müdürlüğü görevini 2013 yılına kadar sürdürdü. 2018 yılına kadar Perakende Piyasalar Başkan Yardımcısı ve Yurtiçi Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak görevler aldı. Son olarak Şubat 2018’de Kalekim Satış Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Timur Karaoğlu, 21 Ekim 2019 tarihinde Kalekim Genel Müdürü olarak göreve başladı.

 

İLGİLİ HABERLER