Kadir İnanır’ın gözü Sigortam.net’in üzerinde

Kadir İnanır ünlü bakışlarını Sigortam.net’e çevirdi! Markanın yeni reklam filmi için kamera karşısına geçen İnanır, kendisine en uygun sigortayı bulmak için, Sigortam.net’e “bakıyor”. İnanır’a “Neeet” diye bağıran ve internet fenomeni olan keçi eşlik ediyor.

Sigortam.net’in, Türk sinemasının bakışlarıyla ünlü efsane aktörü Kadir İnanır’ın başrolünü bir keçiyle paylaştığı yeni reklam filmi izleyiciyle buluştu. Televizyon ve internet üzerinden yayına giren reklam filminde, Kadir İnanır sigorta hizmeti almak isteyen tüm izleyicileri, “Kazancım net, Sigortam.net” sloganıyla öncelikle Sigortam.net’e bakmaya çağırıyor. Sigortam.net’in İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan reklam filminde oynayan İnanır’ın imajının kendileri için çok önemli olduğuna değinerek, “Sigortam.net’in de gerek şeffaflık ilkesi gerekse müşterileri için en doğru ve kazançlı sigorta ürününü bulma uzmanlığı, bizleri aynı paydada buluşturdu. Tüketicilerin sigorta alım sürecini şeffaf bir şekilde görebilecekleri, ihtiyaç duydukları sigorta ürünlerini karşılaştırarak, bütçelerine en uygun sigorta poliçesini yer ve zamandan bağımsız olarak satın alabilecekleri bir platform olduğumuzu net ve eğlenceli bir dille hedef kitlemize anlatacak en doğru isim, Kadir İnanır ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz“ diyor.

Sigortam.net’in yeni reklam filminin yönetmenliğini Walky/ Talky yaptı. Tribal Yaratıcı ekibinin yazdığı senaryo, Film Sokağı stüdyolarında bir günde çekildi. Prodüksiyonu Anima İstanbul tarafından yapılan reklam filminin müziklerini Kerem Doğrar, vokal seslendirmesini ise Bay J yaptı. Reklam filminin hazırlık, çekim ve post prodüksiyonu 1,5 ay gibi bir sürede tamamlandı.

 

KAMPANYA KÜNYESİ

Reklamveren: Sigortam.net
Reklamveren Temsilcileri:Mustafa Say, Serdar Dinçaslan, Sevil Mert, Nuri Toker, Zeynep Başaran
Reklam Ajansı: Tribal Worldwide İstanbul
Ajans Başkanı: Ömür Kula, Hakan Birgül
Yaratıcı Yönetmen: Arda Erdik, Başar Bellisan
Yaratıcı Grup Başkanı: Barış Sarhan
Yaratıcı Grup: Zeynep Ordu, Tolga Tunçel
Stratejik Planlama: Ömür Kula Çapan, Zühre Erdoğan
Müşteri İlişkileri: Duygu Türkmen
Ajans Yapımcısı: Gülengül Arlıel, Nedret Gürlek, Emir Medina
Yapım Şirketi: Anima
Yönetmen: Walky-Talky
Yapımcı: Vehbi Berksoy, Kardaş Divanoğlu
Müzik: Kerem Doğrar
Vokal: Bay J
Kullanılan Mecralar: Televizyon, İnternet, Radyo

İLGİLİ HABERLER