Kadıköy’deki heykeller Serdesin’le dile geldi: “#EvdeKal”

Reklam ajansı Serdesin, resmi Instagram hesabı üzerinden paylaştığı çalışmalarla, koronavirüs salgınını yavaşlatmak için evde kalmanın önemine esprili bir dille dikkat çekiyor. Çalışmayla Kadıköy’deki heykeller dile geliyor ve “evde kalın” diyor.

Serdesin, koronavirüs salgınında evde kalmanın önemine dikkat çekmek amacıyla Instagram hesabı üzerinden ” Moda – Kadıköy dükkanı olarak, #EvdeKal demenin ve bunu daha iyi anlatmanın yolunu evlerdeyken yani #SerdesinEvdesin günlerinde yapalım dedik. Moda – Kadıköy’den heykellerle #EvdeKal nasıl deriz diye bakarken; böyle 10 ayrı görselle evde kalmayı başka bi’ yerden anlatalım istedik. Heykelleri yapılmış eşsiz ve kıymetli değerlerimize, hürmet ve saygıyla ” açıklamasıyla paylaştı.

Aynı zamanda Serdesin tasarımcılarının salgın sebebiyle sosyal mesafenin önemini vurgulamak amacıyla hazırladığı posterleri de  “#EvdeKalBeniHastaEtme diyor, tasarımcılarından #OturEvindeKardeşim #ÇıkmaCiğerimÇıkma #EvdeKal #EvdeHoşçaKal posterleri geliyor” açıklamasıyla Instagram hesabında paylaştı.

İşte o çalışmalar…

 

İLGİLİ HABERLER