İstanbul TALKS, Uluslararası Eventex 2017 için destek bekliyor…

Yıl boyu farklı konu başlıklarını iş dünyası, ekonomi ve ilham veren hikayeler çerçevesinde global bir bakış açısıyla işleyerek bir fikir ekosistemi oluşturmayı hedefleyen İstanbul TALKS yeni nesil konferanslar serisinin ilk ayağı olan ve Girişimcilik Vakfı iş birliğiyle düzenlenen Inspired 2016 Girişimcilik Konferansı, Uluslararası Eventex 2017’de “En İyi Etkinlik Ödülü” kategorisine aday oldu.

Ödüller 24 Ocak’ta sahiplerini bulacak

Etkinlik yönetiminin prestijli ödüllerinden olan ve etkinlik endüstrisi profesyonelleri için yıllık düzenlenen uluslararası bir etkinlik olan Eventex, içeriği ve programı eğitim, networking, eğlence ve ödül töreninden oluşan, ileriye dönük ve yeniliklerin öncüsü olması sebebiyle, Avrupa ve daha birçok çeşitli ülkelerden gelen yüzlerce katılımcıyı cezbediyor. Etkinlik yönetimi ajansları, pazarlama ve iletişim profesyonelleri ve etkinlik endüstrisinde kariyer yapmak isteyenlerden oluşan katılımcı listesiyle 24-26 Ocak 2017’de, Dublin İrlanda’da düzenlenecek olan etkinlikte, esas amaç tüm katılımcıların yeni profesyonel beceriler kazanması ve işine hemen bunları uyarlayabilmesi.

cy3a6221

Bu güne kadar 50’den fazla ülkeden, 500’u aşkın başvuru yapılan törende ödüller, etkinlik, iletişim, reklam ve pazarlama konularında söz sahibi ve bu alanlara yön verenlerden oluşan 40’dan fazla uluslararası jüriden oluşan komite tarafından belirlenecek.

cy3a7708

Dünyaca ünlü girişimci ve sıradışı fikirlerin yatırımcısı, Virgin Group’un kurucusu Sir Richard Branson, hızlı büyüyen 600 şirketi birbirine bağlayan danışman ve Endeavor San Francisco’nun yöneticisi Allen Taylor, Skype’ın kurucularından Jonas Kjellberg, Vu Technologies CEO’su Devita Saraf, Venus Media & PR şirketinin kurucusu ve CEO’su Yasmine Shihata ve YFS Magazine’in kurucusu Erica Nicole’un yanı sıra çok sayıda dünyaca ünlü girişimci ve yatırımcının ilham veren başarı öykülerini paylaştığı Istanbul TALKS Inspired 2016 Konferansı, şimdi sizlerin desteğini bekliyor. Oy vererek İstanbul’a ve Türkiye’ye katkıda bulunabilirsiniz…

Oy vermek için:

www.eventex.co

Awards bölümünden Vote Now’ı tıklayarak etkinliklerden İstanbul TALKS Inspired 2016 Conference’i seçiniz. İsim, soyad ve e-postanızı giriniz. Oy verme işlemini tamamlamak için e-postanıza gelen onay butonuna tıklamayı unutmayın.

Son oy verme tarihi 12 Aralık 2016.

 

 

İLGİLİ HABERLER