İstanbul Shopping Fest başlıyor!

Dördüncüsü düzenlenecek İstanbul Shopping Fest (İSF), hafta sonu başlıyor. İSF’de 1 TL’ye ayakkabı satılması beklenirken, Osmanbey’de ilk kez perakende satış reyonu kurulacak.

İSF dördüncü kez tüketicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Patronların kasaya geçeceği, 1 TL’ye dahi ayakkabı satışının yapılması beklenen İSF’nin İcra Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar, etkinliğin bugün Ortaköy Meydanı’nda düzenlenecek gösterilerle başlayacağını bildirdi. Etkinliğin açılış partisinin ise yarın (7 Haziran) Mall Of İstanbul’da gerçekleşeceğini belirten Çağlar, “Açılış gecesine özel olarak gece yarısına kadar açık olacak Mall Of İstanbul’da Ajda Pekkan konseri ve yabancı gösteri gruplarının şovları gerçekleştirilecek. Gece boyunca Mall Of İstanbul’daki mağazalarda indirimler yapılacak. 1 TL’ye bile ayakkabı satılacak. İstanbul Shopping Fest kapanış partisi ise 27 Haziran’da Vialand’de yine efsane indirimler ve çeşitli etkinliklerle gerçekleşecek” açıklamasını yaptı.

23 AVM’nin dahil olduğu İstanbul Shopping Fest 7-29 Haziran arasında gerçekleştirilecek. Kapalıçarşı’nın da etkinliğe katılması öğrenilirken 9 Haziran’da Mahmutpaşa, Nuriosmaniye, Kapalıçarşı esnaf derneklerinin düzenleyeceği ‘İstanbul’da Tarihi Alışveriş’ konseptli bir davet düzenlenecek.

İTO Başkanı İbrahim Çağlar, İstanbul Shopping Fest kapsamında önemli tekstil merkezlerinde de etkinlikler düzenleneceği bilgisini paylaştı. Çağlar, “Satışlarının yüzde 90’ı ihracat olan Osmanbey tekstil pazarı, ilk kez festival kapsamında 14-15 Haziran’da ‘Osmanbey Weekend’ etkinliği ile İSF’ye özel, perakende satış yapacak. Sokak defilesi düzenlenecek, çeşitli şov ve etkinlikler yapılacak. Aynı şekilde Laleli’de de hafta sonları perakende satışlar yapılacak” dedi.

İLGİLİ HABERLER