İrem Sak’ın dile getirdiği ikonlar müzik tutkunlarını Amerika’ya götürüyor

Mastercard’ın İrem Sak ile birlikte Instagram üzerinden düzenlediği “İkonlar Dile Geldi” yarışmasını kazanan bir şanslı çift, 60.GRAMMY® Awards Müzik Ödülleri gecesi için yola çıkmaya ve paha biçilemez bir deneyim yaşamaya hazırlanıyor.

Mastercard Türkiye Instagram hesabı üzerinden Paha Biçilemez Projesi kapsamında düzenlenen “İkonlar Dile Geldi” yarışmasının kazananı açıklandı. Kazanan bir şanslı çift, dünyanın en prestijli müzik gecesi olan GRAMMY® Awards Müzik Ödülleri gecesine katılmak üzere Amerika’ya gidecek ve kendilerini bekleyen özel etkinlikler ile paha biçilemez bir deneyim yaşayacak.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden düzenlenen yarışmada sevilen oyuncu İrem Sak, Mastercard Türkiye Instagram hesabına konuk oldu ve şarkıları temsil eden ikonlarla takipçilere sorular sordu. İkonların anlattığı şarkıyı bilen yarışmacılar, GRAMMY® Awards Müzik Ödülleri gecesine neden gitmek istediklerini anlatarak yarışmaya katıldılar.

Düzenlenen bu eğlenceli yarışmaya katılan 8 binden fazla kişi arasından seçilen şanslı katılımcı Meriç Yıldız, bir yakınıyla birlikte 28 Ocak’ta düzenlenecek 60. GRAMMY® Awards Müzik Ödülleri gecesine gitmek üzere New York’a gidiyor. Müzik tutkunu talihliler, 26 Ocak’ta yola çıkacak ve özel New York turu ile başlayacak programda; profesyoneller tarafından yapılan makyajla kırmızı halı geçişi, kişiye özel performanslar, tören sonrası düzenlenecek afterparty’e katılım ve daha önce eşi benzeri görülmemiş deneyimleri yaşayacak.

Mastercard, GRAMMY Awards müzik ödülleri gecesiyle kart sahiplerine sunduğu Paha Biçilemez deneyimi yıl boyunca; Cannes Film Festivali, Berlinale, Venedik Film Festivali gibi tüm dünyanın yakından takip ettiği kültür sanat alanının en prestijli organizasyonlarında sunmaya devam edecek.

 

İLGİLİ HABERLER