İPZ’14’te makineler makinelerle konuşuyor!

Türkiye’nin en köklü dijital pazarlama organizasyonu İnteraktif Pazarlama Zirvesi, ‘’Makineler Arası İletişim’’ M2M ve akıllı cihaz teknolojisi danışmanı Daniel Obodovski’yi ağırlıyor.

‘’The Silent Power: Internet Of Things’’ kitabının da yazarları arasında yer alan Daniel Obodovski, gelecek 10 yılın parlayan teknolojisi konumundaki M2M’in detaylarını 11 Eylül Perşembe günü gerçekleştirilecek İPZ’14’te katılımcılarla paylaşacak.

Yerli ve yabancı pazarlama profesyonellerini dokuz yıldır bir araya getiren en köklü interaktif pazarlama zirvesi İPZ’14, teknoloji sektöründe 20 yıllık bir deneyime Daniel Obodovski’yi ağırlıyor.

Akıllı cihaz teknolojilerine uyum sağlama alanında dünyaca ünlü markalara hizmet veren Obodovski zirvede, gelecek on yıla damgasını vuracak, teknoloji destekli ekonomik büyümenin yeni amiral gemisi olarak da nitelendirilen M2M ‘’Makineler Arası İletişim’’ teknolojisinden bahsedecek.

Nesnelerin İnterneti (Internet of Things) kavramının gelişim aşamasından bu yana birçok markaya konuyla ilgili eğitimler veren Daniel Obodovski bir önceki görevini Amerika’nın en güçlü bilişim şirketlerinden biri olan ve telekomünikasyon alanında da hizmet veren Qualcomm’da İş Geliştirme Direktörü olarak gerçekleştirdi. Daha öncesinde Motorola Almanya’da da görev alan Obodovski aynı zamanda nesnelerin interneti konusunda en kapsamlı bilgi kaynaklarından biri olan ‘’The Silent Power: Internet Of Things’’ kitabının da yazarlarından biri.

Etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenler 0212 211 11 12 numaralı telefonu arayabilirler. İPZ’14’te yer almak için;


İLGİLİ HABERLER