İPZ Anadolu’nun yeni durakları Samsun ve Antalya olacak

Türkiye’nin en kapsamlı pazarlama etkinliği olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi Anadolu’nun yeni durakları Samsun ve Antalya olacak. 25 Kasım’da Samsun’da ve 3 Aralık’ta Antalya’da gerçekleştirilecek zirveler kapsamında değişen dünyanın gerekleri ve iş dünyasına yansımaları tartışılacak.

13 yıldır devam eden ve Türkiye’nin en kapsamlı pazarlama etkinliği olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi, Anadolu turuna devam ediyor. 2019’un ilk çeyreğinde İzmir’de başlayan ve ardından Kayseri, Konya, Ankara ve Malatya’da devam eden zirvenin sonraki durakları ise Samsun ve Antalya olacak. Marketing Türkiye ve Marketing & Management Institute tarafından düzenlenen İPZ Anadolu’nun bu yılki konusu “Akıllı İşler/Dijitali Anlamak” olarak belirlendi.

25 Kasım’da Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantı salonunda 3 Aralık’ta ise The Marmara Antalya’da gerçekleştirilecek etkinlikler kapsamında değişen dünyanın gerekleri ve iş dünyasına yansımaları tartışılacak.

13 yıldır aralıksız olarak devam eden ve Türkiye’nin birçok ilini ziyaret eden İPZ Anadolu’nun bu yılki ana teması değişen ihtiyaçlar dikkate alınarak “Akıllı İşler” olarak belirlendi. Zirve kapsamında bu yıl İzmir, Konya, Ankara, Kayseri ve Malatya’nın ardından Samsun ve Antalya’da ilham veren sunumlara ev sahipliği yapacak.

İPZ sahnesi ilham veren sunumlara sahne olacak

İPZ Anadolu’nun Samsun ve Antalya durağında ilham veren konuşmacılar ve ufuk açan sunumlar katılımcılarla buluşacak. Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni ve Marketing Management Institute (MMI) Türkiye Başkanı Günseli Özen’in açılış konuşmasıyla başlayacak zirvede ilk konuşmacı “Günümüzün Değişen Dünyasında Akıllı Markalaşma Nasıl Olur?” başlıklı sunumuyla Deloitte Türkiye Dijital Hizmetler Ortağı ve Perakende Sektörü Lideri Hakan Göl olacak. Etkinlikler çerçevesinde Tick Tock Boom Kreatif Direktörü Gürkan Gürel “Dijital Pazarlama: İmkansızı Başarmak” adlı sunumuyla İPZ sahnesinde yer alacak. Bankalararası Kart Merkezi Genel Müdür Yardımcısı Cenk Temiz “TROY’un Hikayesi: İç Kaynakların Etkin Kullanımı ve Dijitalleşme” konusunu katılımcılara aktaracak. Yapı Kredi KOBİ ve OBİ Bankacılığı Müşteri Yönetimi ve İş Geliştirme Direktörü Burak Bıçaklar “KOBİ’lerin Rekabet Gücünün Artırılması” konulu sunumuyla katılımcılara seslenirken, Ticimax Bilişim Teknolojileri’nin Kurucusu ve CEO’su Cenk Ciğdemli  “E-ticaret ve E-ihracatın Yol Haritası” adlı sunumuyla, Digital Partners CEO’su Tunç Günbey “e-İhracata Doğru “Akıllı” ve Emin Adımlar” sunumuyla Samsunlular ve Antalyalılarla buluşacak.

İLGİLİ HABERLER