İPZ Anadolu yenilen web sitesiyle yayında… 

Türkiye’nin en kapsamlı pazarlama etkinliği İnteraktif Pazarlama Zirvesi Anadolu (İPZ Anadolu) yenilenen internet sitesiyle yayında.

Marketing Türkiye ve Marketing & Management Institute tarafından 11 yıldır düzenlenen, bu yıl ise “Yeni Nesil Ürünler ve İşler” temasıyla Anadolu’da ekonominin kalbi olarak görülen şehirlerde girişimcilerle buluşan İPZ Anadolu’ya ilgi her geçen yıl artıyor. Artan ilgi İPZ Anadolu’nun dijital platformunu da yeni baştan yaratma ihtiyacını doğurdu. Yeni web sitesi interaktif yapısıyla dikkat çekiyor.

Kapsamlı yeniliklerle ziyaretçilerinin karşısına çıkan ve web sitesini tasarlayan Digital Partners’ın yenilikçi çözümleriyle fark yaratan www.ipz.com.tr’de her yıl 10’a yakın ilde gerçekleşen İPZ Anadolu’nun yeni dönem programına ulaşmak, konuşmacılar hakkında bilgi almak ve etkinliklere katılım için kayıt oluşturmak mümkün. Geçmiş dönem programlarının içeriklerine de ulaşılabilen www.ipz.com.tr’de önümüzdeki günlerde zirvelerde gerçekleşen sunumların videolarına da erişmeniz mümkün olacak.

İLGİLİ HABERLER