İnovatif Girişimcilik Etkinliği Workinton & Dijital Stüdyo işbirliğiyle gerçekleşiyor

“İnovatif Girişimcilik” başlığı altındaki etkinlik, 19 Aralık 2015 Cumartesi günü, 12.00 – 17.00 saatleri arasında, Workinton Levent 199 Şubesi’nde, ücretsiz yapılacak.

Workshop’da yol göstericilik görevini; girişimcilik, inovasyon liderliği, iş tasarımcılığı ve pazarlama gibi çok sayıda uzmanlığa sahip Yavuz Çingitaş üstlenecek.

Ortak çalışma alanlarında, dileyen herkesin konsantrasyon kaybı yaşamadan, verimli ve motive çalışmasına imkan sağlayan Workinton ile dijital etkinlik girişimi Dijital Stüdyo, girişimcilere yönelik özel bir etkinlik gerçekleştiriyor.

İnovasyon teriminin, çeşitlerinin, metotlarının örnekler ve gerçek zamanlı denemeler üzerinden inceleneceği etkinliğin temel amacı, inovasyon kavramını kurumsal girişimcilik ekseninde ele alarak, esnek hareket edebilmeyi ve yenilikçi fikirlerin nasıl deneyimleneceğini göstermek olacak. Girişimciler, etkinlikte fikirlerini nasıl iş modeline dönüştürüp, gerçek müşteri üzerinde deneyimlenebileceğini örnekler üzerinden görebilecek ve girişimciliğin doğasına dair tüm ayrıntılar hakkında sağlıklı fikirler edinebilecekler.

İLGİLİ HABERLER