ING Bank’tan müşterilerini şaşırtan proje!

“Eski köye yeni âdet” sloganına sahip olan ING Bank, ilginç bir projeye imza atarak banka çalışanlarını müşterilerinin ayağına götürdü. “Turuncu Cumartesi” adlı proje kapsamında ING Bank çalışanları Cumartesi günleri mevcut ve potansiyel müşterileriyle vapurda, parkta, cafe ve restaurantlarda bir araya geliyor. Projenin ilk uygulamasında, ING Bank’ın genel müdür yardımcıları, bölge ve şube yöneticileri, banka sınırlarının dışında, tüketicilerin karşısına taksici, çaycı, garson ve baloncu olarak çıktı.

“Turuncu Cumartesi” projesinin ilk uygulamasına ING Bank Genel Müdür Yardımcıları ve üst düzey yöneticileri katıldı. ING Bank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Barbaros Uygun taksici, ING Bank İnsan Kaynakları ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı Seçil Refik baloncu, ING Bank KOBİ Bankacılığı ve Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Erdoğan Yılmaz vapurda çaycı olarak tüketicilerin karşısına çıktı. Ayrıca İstanbul Anadolu 2 Bölge Müdürü Cüneyt Şevli, Bireysel Bankacılık Pazarlama Direktörü Müjdat Orcan, Trabzon Akçaabat Şube Müdürü Abdülhalik Şentürk, Konut ve Taşıt Finansmanı Müdürü Emre Güngör, Giresun Şube Müdürü Sedef Özdemir yine farklı mesleklerde tüketicilerle buluştu.

ING Bank yöneticilerini garson, çaycı, taksici ve baloncu olarak gören kişiler şaşkınlıklarını gizleyemediler. Başta inanmakta zorluk çeken ve kamera şakası olduğunu düşünen kişiler daha sonra ilgiyle sohbete dahil oldu ve ING Bank hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

İlki İstanbul’da gerçekleştirilen “Turuncu Cumartesi” etkinliğinin, önümüzdeki dönemde, farklı ING Bank çalışanlarının katılımıyla her ilde gerçekleştirilmesi planlanıyor. ING Bank çalışanları, “Turuncu Cumartesi” ile “eski köye yeni âdet” getiren bankacılık anlayışlarını farklı bir deneyimle, sıcak ve samimi bir ortamda müşterilerine anlatıyor ve müşterilerinden gelen soru ve görüşleri birebir dinleme fırsatı buluyor.

Proje Künyesi

Proje: ING BANK – Turuncu Cumartesi  Projesi
ING Bank Pazarlama İletişimi Müdürü: Gökçe Say Alat
ING Bank Pazarlama İletişimi Ekibi: Ayşe Aybike Köse,  Aylin Kırımlı, Beyza Oyman
Reklam Ajansı: Lokal İstanbul 
Kreatif Direktör: Ozan Varışlı 
Yaratıcı Ekip: Ali Göral, Evrim Pamukçuoğlu, Kürşat Coşkun 
Müşteri İlişkileri: Gökçe Evirgen, Seçil Şişman 
Prodüksiyon Şirketi: Superfly
Yönetmen: Emre Başaran

 

İLGİLİ HABERLER