Indesit Company’de üst düzey atama

Beyaz eşya üreticisi Indesit Company’nin Türkiye Pazarlama Müdürlüğü görevine Massimiliano Giorgino getirildi. Giorgino, Indesit Company’nin önümüzdeki dönem hedeflerini gerçekleştirmesinde önemli bir rol üstlenecek.

İtalya’da Perugia Üniversitesi Ekonomi Bölümü 1999 mezunu olan Massimiliano Giorgino, yüksek lisansını Studi Direzionali Enstitüsü’nde Pazarlama Yönetimi alanında tamamladı. İş hayatına Vodafone İtalya’da Kıdemli Ürün Müdürü olarak başlayan Giorgino, 2005-2006 yılları arasında LG Elektronik A.Ş.’de Global Ürün Müdürü olarak görev yaptı. Giorgino, 2006-2009 yılları arasında ise Sony Ericsson İtalya’da Kıdemli Ürün Pazarlama Müdürü olarak görev aldı.

Indesit Company’e 2009 yılında katılan Giorgino, Indesit Company Türkiye Pazarlama Müdürlüğü’ne getirilmeden önce İtalya’da Bulaşık & Çamaşır kategorileri Ürün Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı. 1 Mayıs 2014 itibariyle Indesit Company Türkiye Pazarlama Müdürü olarak göreve başlayan Massimiliano Giorgino, Türkiye Ülke Müdürü Turgay Dağ’a doğrudan rapor edecek.

İLGİLİ HABERLER