İlham veren bir şehirde, ilham veren bir yaratıcılık festivali: 23’üncü Golden Drum

23’üncü Uluslararası Yaratıcılık Festivali Golden Drum bu yıl Slovenya’nın başkenti Ljubljana’da 18-21 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek.
Festival öncesi Luna TBWA ekibi 23’üncü Golden Drum’ın yeni kurumsal kimlik çalışmaları için Ljubljana sokaklarından ilham aldı. Ljubljana’nın ünlü ejderhasının kanatları, ilhamın, yaratıcılığın, başarının sembolü olarak kullanıldı. 23’üncü Golden Drum’ın bu yılki sloganı “Inspired to inspire” olarak belirlendi.

İlham veren lokasyon
Ljubljana, yaratıcılığı yakalamak için oldukça elverişli bir şehir. Başkentin büyüleyici kaleleri dünyanın en güzel şehirlerinden birinde nefes alma imkanı veriyor.

DCIM101MEDIA

İlham veren yetenekler
Dünyanın önde gelen kreatif direktörlerini dinlemek ve uluslar arası arenada en ilham verici örnekleri deneyimlemek eve çok daha yaratıcı insanlar olarak dönmenizi sağlıyor.

İlham veren fırsatlar
Deneyimli reklam ajanslarıyla ve müşterileriyle iletişim kurmak kariyeriniz ve iş hayatınız için size yepyeni bir kapı aralıyor. Festival ayrıca bolca eğlenebileceğiniz bir fırsat dünyasıyla da sizi buluşturuyor.

İlham veren rekabet
Tarafını seç ve iyi bir ajansa karşı yarış. Altın madalyayı alıp almayacağın endişesine kapılma, bugün senin ve senin işlerinin yarışacağı bir gün!

İLGİLİ HABERLER