IKEA’ya çocuk patron!

Bugün yapmakta olduğunuz işleri, kim olduğunuzu unutun ve 5 yaşında bir çocuk olduğunuzu hayal edin… 5 yaşındasınız ve bir iş teklifi ile karşı karşıyasınız… IKEA’nın yeni oyuncaklarını piyasaya henüz çıkmadan oynayacak ve deneyimlerinizi aktararak akranlarınızın o oyuncağı eğlenerek oynayıp oynamayacağına dair fikir belirteceksiniz. Üstelik deneyimlediğiniz tüm oyuncaklar da işinizin bonusu olarak sizin olacak… Rüya gibi değil mi? Hangi iş bir yetişkini bu denli mutlu edebilir ki?

IKEA Londra, yeni oyuncakları test etmesi için 4 – 12 yaş aralığında bir “Chief Play Officer” işe almayı planlıyor. Göreve gelen “yönetici”, yeni oyuncakları halka satışa sunulmadan önce test etmekten, gözden geçirmekten ve geri bildirimde bulunmaktan sorumlu olacak. Bonus olarak, inceledikleri oyuncaklar kendisinde kalacak. Başarılı aday görevine 2021’de başlayacak…

IKEA’nın bu yeni görev için LinkedIn üzerinden bir ilan oluşturdu bile…

Çocuklarınız oyun ve macerayı seviyor mu? Gündelik nesneleri oyuncağa dönüştürmek için saatler harcıyorlar mı? Çarşaflarınızı ve sandalyelerinizi büyülü kalelere ve sığınaklara mı yoksa yatağınızı bir tramboline mi dönüştürdüler? IKEA Birleşik Krallık ve İrlanda’da oyunu teşvik etmenin inanılmaz derecede önemli olduğunu düşünüyoruz, bu yüzden ilk Baş Oyun Sorumlumuzu arıyoruzBaşarılı aday, 2021’de IKEA’nın yeni oyuncaklarını Birleşik Krallık ve İrlanda’da satışa çıkmadan önce test etmekten sorumlu olacak ve diğer çocukların oynayabileceği kadar eğlenceli olduklarından emin olacak.

 

İLGİLİ HABERLER