IKEA’nın kurumsal ve pazarlama iletişimini Ünite İletişim yönetecek

“Evinizin Her Şeyi IKEA” sloganıyla Türkiye’de yepyeni bir dekorasyon anlayışı ve alışveriş deneyimi sunan IKEA, kurumsal ve marka iletişimini yönetmek üzere iş ortağı olarak Ünite İletişim ile anlaştı.

IKEA, Maya Holding A.Ş.’nin iştiraki olan MAPA Mobilya ve Aksesuar A.Ş. iş birliğiyle girdiği Türkiye pazarında; İstanbul’da 2, İzmir’de, Bursa’da ve Ankara’da birer olmak üzere 5 mağazaya sahip bulunuyor. Türkiye’de yeni bir konsept olan Sipariş ve Teslim Noktası’nı Bodrum’da hayata geçiren IKEA, yeni mağazalar açmak üzere yatırım çalışmalarını sürdürüyor.

Ünite İletişim ayrıca, çocuklara daha iyi bir gelecek sunmak için önemli projeleri hayata geçiren Maya Vakfı’na da iletişim desteği verecek.

Yakın bir tarihte dünyanın önde gelen halkla ilişkiler şirketi Edelman’ın Türkiye’deki temsilcisi olarak global ağına katılan Ünite İletişim, 1998 yılından beri ulusal ve uluslararası şirketlerin yer aldığı geniş ve itibarlı müşteri portföyüne Stratejik Planlama, İçerik ve Proje Üretimi, Medya İlişkileri, Gündem Yönetimi, Kriz Yönetimi, Etkinlik Yönetimi, Reklam ve Tasarım, Kurumsal Yayıncılık, Dijital İletişim dahil entegre iletişim danışmanlığı hizmeti sunuyor.

İLGİLİ HABERLER