Hürriyet Emlak’a yeni CEO

Hürriyet Emlak’ın yeni CEO’su belli oldu. Theo Mseka, 3 Eylül tarihi itibarıyla Hürriyet Emlak‘ın Chief Executive Officer (CEO) görevine atandı.

 

Emlak sitesi Hürriyet Emlak’ta Chief Executive Officer (CEO) görevine Theo Mseka getirildi.

 

University of Cape Town’dan mezun olan Theo Mseka, kariyerine, 2001 yılında kendi girişimi olan “Go Media” ile başladı. Go Media’daki kariyeri boyunca 6 kıtada, 700’ün üzerinde müşteri ile e-ticaret alanında proje gerçekleştirdi. Daha sonra Naspers’ın yatırımı olan Property24 şirketi tarafından satın alınan Go Media’daki görevine devam eden Mseka, Property24’u sektörde liderliğe yükseltip Güney Afrika’nın bir numaralı emlakportalı haline getirdi.

Theo Mseka son olarak; Güney Afrika, Filipinler, Rusya, Kenya, Nijerya ve Afrika’daki 10 ülkenin içinde bulunduğu coğrafyada, ticari stratejiler ile ürün ve dijital pazarlama gibi fonksiyonların birbirlerini destekler halde işletilmesinden sorumlu olarak görev aldı.

 

Aslen Tanzanyalı olan Mseka, 2015 yılından bu yana “All Out Dance Foundation” adlı kuruluşun da yöneticiliğini yapıyor. All Out Dance Foundation, Güney Afrika lokal dansları ve salsanın yaygınlaşması, herkesin dans etmesi konusunda öncülük ediyor. Theo Mseka, aynı zamanda çeşitli yardım kuruluşlarında da gönüllü olarak çalışıyor.

İLGİLİ HABERLER